Алонсо виграв "Гран-прі Іспанії"

Фернандо Алонсо, пілот "Феррарі", став переможцем п'ятого етапу чемпіонату світу з автоперегонів серії "Формула-1".

За ним з відставанням у 9,3 секунди фінішував пілот "Лотус" Кімі Райкконен. Завершивший гонку третім гонщик "Феррарі" Феліпе Маса, поступився переможцю і своєму партнеру 26 секунд.

Поза трійки залишився лідер поточного сезону пілот "Ред Булл" Себастьян Феттель. Тим не менш, він зберіг лідерство у загальному заліку.

Після п'яти етапів він випереджає Кімі Райкконена всього на чотири очки. Фернандо Алонсо завдяки своїй перемозі піднявся на третю сходинку.

Представники російської команди "Маруся" Жюль Бьянкі і Макс Чілтон в гонці показали 18-й і 19-й результати відповідно.

Нагадаємо, що переможцем кваліфікації цього етапу став пілот команди "Мерседес" Ніко Росберг. Він першим пішов на дистанцію в гонці, але фінішував лише шостим. Виграв гонку Фернандо Алонсо стартувавший з п'ятої позиції.

Наступний етап чемпіонату світу - "Гран-прі Монако" - відбудеться 24-26 травня.