Перший матч ЧС: Німеччина-Коста-Ріка - 4:2

У Мюнхені на стадіоні "Альянц Арена" відбувся перший матч XVIII Чемпіонату світу з футболу. Збірна Німеччини з рахунком 4:2 переграла команду Коста-Ріки.

У Мюнхені на стадіоні "Альянц Арена" відбувся перший матч XVIII Чемпіонату світу з футболу. Збірна Німеччини з рахунком 4:2 переграла команду Коста-Ріки. Німці протягом всього матчу мали територіальну та ігровою перевагу, проте дві помилки в обороні дозволили Ванчопе двічі вразити ворота Леманна. У господарів першості також два м'ячі забив Мирослав Клозе. Ще два точні дальні удари - на рахунку Лама і Фрінгса. Збірна Німеччини вийшла на поле без свого травмованого капітана Міхаеля Баллака, однак, це не перешкодило їй вже на самому початку зустрічі домогтися успіху. Філіпп Лам забив перший гол вже на 6-ій хвилині, закрутивши м'яча в "дев'ятку". Проте розвинути успіх німцям не вдалося. У відповідь гол на 12-ій хвилині забив Пауло Ванчопе, що вийшов один на один із німецьким голкіпером Йенсом Леманном. Втім не пройшло і 5-ти хвилин, як підопічні Юргена Клінсмана знову відзначилися - цього разу Мирослав Клозе забив м'яча практично в порожні ворота після вдалої передачі з правого флангу. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь німців. У другому таймі господарям Чемпіонату світу вдалося нав'язати суперникові свою ініціативу, підсумком якої став 3-ій гол до воріт Коста-Ріки. Ворота Хосе Порраса на 61-й хвилині буквально розстріляв Клозе, на рахунку якого таким чином - вже 2 м'ячі в цьому матчі. Рахунок - 3:1. Здавалося, що результат матчу зроблено. Але вдруге в команді коста-ріканців відзначився Ванчопе, що залишився на 73-ій хвилині наодинці з Леманном, який і програв цю дуель. Рахунок - 3:2. Та все ж під завісу матчу німці дотисли суперника прекрасним ударом Фрінгса метрів отак з 30-ти. Гол. І підсумковий рахунок цього видовищного матчу - 4:2 на користь збірної Німеччини. Після цієї перемоги у німців в активі - 3 очки. І сьогодні національна збірна України, яка вперше бере участь у Чемпіонаті світу з футболу, стала останньою з 32 команд-учасниць, що прибули на світову першість до Німеччини.