ru ua

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко очолив Київську організацію Партії регіонів

Автор: RBC.UA
Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко очолив Київську міську організацію Партії регіонів замість міністра культури України Леоніда Новохатько. 

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко очолив Київську міську організацію Партії регіонів замість міністра культури України Леоніда Новохатько. Про це повідомляє "5 канал".

Відповідне рішення сьогодні було ухвалене на закритій комісії Київської міської організації ПР.

При цьому Голубченко відзначив, що робота на новій посаді не буде заважати виконанню його обов'язків на посаді першого заступника голови КМДА.

Нагадаємо, що Голученко тільки минулого тижня був призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації. В.о. першого заступника Анатолій Голубченко був призначений 28 березня ц.р. після того, як попередній заступник Олександра Попова Олександр Мазурчак подав у відставку під тиском громадськості, що вимагала покарати винних у неналежному рівні готовності комунального господарства столиці до ліквідації наслідків березневого снігопаду.

Читайте також: Анатолій Голубченко призначений на посаду першого заступника голови КМДА

Нагадаємо, що Анатолій Голубченко у 2006 р. обіймав посаду першого заступника столичного мера Леоніда Черновецького. У червні 2010 р., після призначення першим заступником Черновецького екс-міністра ЖКГ Олександра Попова, Голубченко став заступником голови КМДА, без приставки "перший". Курирував питання підготовки та проведення в Києві Євро-2012, а також діяльність управлінь транспорту, реклами, ритуальних послуг та туризму.

Анатолій Голубченко народився 6 червня 1950 р., уродженець Маріуполя Донецької області. У 1972 р. закінчив Жданівський металургійний інститут за фахом обробка металів тиском (інженер-металург). У 1988 р. отримав ступінь кандидата технічних наук.
У 1991 р. переїхав до Києва, де в 1991-1995 рр.. обіймав посаду першого заступника голови Державного комітету по металургійній промисловості, заступника міністра промисловості і міністра промисловості.

З серпня 1997 по грудень 1998 рр.. займав пост першого віце-прем'єр-міністра в уряді Валерія Пустовойтенка. З 1994 по 1998 рр.. поєднував урядові пости зі статусом народного депутата II скликання. Після відставки з Кабміну півроку займав пост першого заступника голови Фонду державного майна.

З 1999 р. по серпень 2006 р. Голубченко займався бізнесом: у 1999-2001 рр.. науковий консультант Стахановського заводу феросплавів у Луганській обл., з 2002 р. по серпень 2006 р. - голова наглядової ради ВАТ "Укрелектроапарат" у Хмельницькому.