Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги Європи

У Європі відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу розіграшу Ліги Європи, після яких визначилися всі учасники чвертьфіналу.

Французький «Марсель» програв вдома португальській «Бенфіці» з рахунком 1:2 і припинив виступ у турнірі. Ньянг відкрив рахунок у матчі, проте голи Максі Перейри і Кардек принесли перемогу і путівку в наступний етап гостям. Бельгійський «Стандард» в рідних стінах з рахунком 1:0 переграв грецький «Панатінаїкос» і також вийшов до чвертьфіналу Єдиний гол записав на свій рахунок Мбокані.

Справжню сенсацію створив англійський «Фулхем», який розгромив вдома туринський «Ювентус» з рахунком 4:1 і вийшов до чвертьфіналу. «Дублем» в матчі відзначився Гера, ще по голу забили Демпсі і Замора. У гостей відзначився Трезеге. Бельгійський «Андерлехт» обіграв вдома німецький «Гамбург» з рахунком 4:3, проте далі пройшли німці. У переможців забивали Суарес, Лукаку, більяр і Буссуфа, а у гостей - Боатенг, Янсен і Петріч.

Іспанська «Валенсія» зіграла на виїзді внічию 4:4 з німецьким «Вердером» і вийшла до чвертьфіналу. У гостей «хет-трик» на свій рахунок записав Вілья, а ще один гол забив Мата. У «Вердера» забивали Алмейда, Фрінгс, Марін і Пісарро. Ще один німецький клуб - «Вольфсбург» лише в овертаймі зумів обіграти російський «Рубін» - 2:1. Каса вивів гостей вперед, проте Мартінс через деякий час зрівняв рахунок. А на останній хвилині додаткового часу Гентнер приніс німцям путівку в 1/4 фіналу.

Іспанський «Атлетіко» на виїзді зіграв внічию з португальським «Спортінгом» - 2:2 і вийшов до чвертьфіналу. У гостей «дублем» відзначився Агуеро, а у господарів забивали Лієдсон і Полга. Ще в одному матчі англійський «Ліверпуль» на своєму полі розгромив французький «Лілль» з рахунком 3:0 і пробився до групового етапу турніру. Відкрив рахунок у матчі Джерард, а після цього двічі відзначився Торрес.

Жеребкування 1/4 фіналу і 1/2 фіналу відбудеться 19 березня.