Визначилися фіналісти клубного чемпіонату світу з футболу

Відбулися півфінальні матчі клубного чемпіонату світу, який в ці дні проходить на полях ОАЕ.

Іспанська «Барселона» обіграла з рахунком 3:1 мексиканський клуб «Атланте», а південнокорейський «Пхохан» програв аргентинському «Естудіантес» з рахунком 1:2.

«Барселона» з самого початку матчу великими силами пішла вперед, проте вже на 5-й хвилині нарвалася на швидку контратаку, яку точним ударом завершив Рохас. Іспанці кинулися відіграватися, проте зуміли це зробити лише під завісу першого тайму, коли після розіграшу кутового найспритнішим у штрафному майданчику виявився Бускетс. Ледве почався другий тайм, як «Барса» вже була попереду завдяки голу Мессі. А ще через 10 хвилин Педро, після красивого проходу Іньєсти, поставив крапку в матчі - 3:1.

В іншому матчі «Естудіантес» грав з «Пхохан». На останній хвилині першого тайму Бенітес вивів латиноамериканців вперед, а на самому початку другої половини матчу він же подвоїв перевагу своєї команди. Через деякий час Денілсон один гол відіграв, проте на більше азіатів не вистачило - перемога «Естудіантес» з рахунком 2:1.

Фінал відбудеться в суботу, 19 грудня.

У той же час зіграний матч за 5-6 місця, в якому зустрічалися «Мазембе» (ДР Конго) і новозеландський «Окленд Сіті». На 29-й хвилині матчу Хейн вивів новозеландців вперед, проте в середині другого тайму голи Касонго і Касусула вивели вперед вже футболістів «Мазембе». І все ж через кілька хвилин все той же Хейн зрівняв рахунок, а на останній хвилині матчу ван Стееден приніс перемогу «Окленд» - 3:2.