Визначилися фіналісти футбольного Кубка африканських націй

Команди Єгипту і Кот-д"Івуара вийшли у фінал Кубка африканських націй. У напружених півфінальних поєдинках вони з мінімальною перевагою обіграли суперників, які до стартового свистка арбітра вважалися фаворитами.

Команди Єгипту і Кот-д"Івуара вийшли у фінал Кубка африканських націй. У напружених півфінальних поєдинках вони з мінімальною перевагою обіграли суперників, які до стартового свистка арбітра вважалися фаворитами, передає канал ICTV. Учасники майбутньої першості миру в Германії з Кот-д"івуара з рахунком 1:0 перемогли Нігерію. Гол забив на 47-ій хвилині матчу форвард лондонського "Челси" Дідьє Дрогба. Єгиптяни, у свою чергу, обіграли Сенегал з рахунком 2:1. Нагадаємо, що в цьому турнірі брала участь команда Тунісу, яка буде суперником збірної України в груповому раунді Чемпіонату світу (ЧМ) 2006 року в Германії. Збірна Тунісу дійшла до чвертьфіналу Кубка африканських націй, де програла команді Нігерії по пенальті 5:6 (основний час - 1:1). Крім Тунісу, суперниками збірної України в групі Н на ЧМ стали Іспанія і Саудівська Аравія.