Олімпіада: Російські хокеїсти отримали знакову перемогу

Вчора ввечері в чвертьфінальному матчі олімпійського хокейного турніру збірна Росії отримала знакову перемогу над збірною Канади з рахунком 2:0.

Вчора в чвертьфінальному матчі олімпійського хокейного турніру збірна Росії отримала знакову перемогу над збірною Канади з рахунком 2:0. Остання зустріч цих збірних відбулася в далекому 1992 році, у фіналі Олімпіади в Альбервіллі, але тоді зірки НХЛ не могли брати участь в Іграх. Нова ера олімпійського хокею почалася в 1998 році в Нагано, проте росіяни з того часу жодного разу не перетиналися з канадською командою. Матч проходив у в'язкій силовій боротьбі, і рахунок було відкрито тільки на початку третього періоду: форвард "Вашингтона" Олександр Овечкин закинув шайбу на 41 хвилині зустрічі. Після цього гра пішла набагато жвавіше. А вже в кінці зустрічі лідер збірної Росії Олексій Ковальов спочатку примусив канадця сфолити на собі, а декількома секундами пізніше холоднокровно розстріляв воротаря Мартіна Бродера зблизька. Таким чином, вперше з 1998 року в півфіналі хокейного турніру Олімпіади не буде команди з Північної Америки. Тоді в Нагано в кроці від фіналу зупинилися канадці, а чотири роки опісля і зовсім відразу дві команди Нового Світу оспорювали між собою звання найсильнішої на планеті. В п'ятницю на лід Туріну вийдуть лише представники Європи: збірна Росії в півфіналі грає проти Фінляндії, а іншу пару складуть Чехія і Швеція.