Олімпіада-2010: А.Дериземля фінішував п'ятим у спринті на 10 км

На Олімпійських іграх у Ванкувері розіграний перший комплект медалей у чоловічому біатлоні. У спринті на 10 км українець Андрій Дериземля посів 5-те місце.

А.Дериземля допустив два промахи на першій стрільбі, в результаті чого його відставання від лідера склало 40,5 секунд. Сергій Седнів, незважаючи на те, що відстрілявся без промахів, завершив гонку лише на 22-му місці. Ще два українці - Сергій Семенов та В'ячеслав Деркач фінішували 33-м і 77-м відповідно.

Виграв гонку представник Франції Вінсент Жей, його час - 24:48,5. Друге місце посів норвежець Еміль-Хегель Свенсен, третій був представник Хорватії Яків Фак.

Нагадаємо, раніше був розіграний перший комплект медалей в жіночому біатлоні. У спринті на 7,5 км українка Оксана Хвостенко посіла 11-е місце. Не допустивши жодного промаху, О.Хвостенко поступилася лідерам забігу в швидкості і в результаті від першого місця її відокремили 43 секунди.

Також у першу двадцятку увійшла Олена Підгрушна - допустивши один промах на другій стрільбі, вона в підсумку стала 18-й. Ще дві українки - Валентина Семеренко та Віта Семеренко стали 23-й і 34-й відповідно.