Кабінет міністрів України звільнив президента ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського у зв'язку з невиконанням умов контракту. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №574-р від 20 серпня 2012 р.
Кабінет міністрів України звільнив президента ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського у зв'язку з невиконанням умов контракту. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №574-р від 20 серпня 2012 р.
Виконуючим обов'язки президента "Енергоатому" призначений генеральний директор ВП "Південно-Українська АЕС" Віссаріон Кім.
Недашковський обіймав посаду президента "Енергоатому" з лютого 2005 р. по жовтень 2006 р., а також з червня 2008 р. до нинішнього часу.
Раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація про результати перевірки компанії Державної фінансової інспекцією. Згідно з ними, оборот "Енергоатома" в минулому році склав 190 млрд грн. Пізніше на сайті компанії з'явилося офіційне спростування цих даних, проте через деякий час воно було прибрано з сайту, але збереглося в кешах пошуковиків.
Нагадаємо, в квітні ц.р. Кабінет міністрів звільнив чотирьох з восьми віце-президентів "Енергоатома" - були звільнені Наталія Шумкова, Юрій Резуник, Ольга Кравець та Михайло Шевцов.
Наприкінці березня Недашковський заявляв, що керівництво НАЕК "Енергоатом" позитивно оцінює корпоратизацію підприємства. Про корпоратизацію говориться в Національному плані дій на 2012 р. по впровадженню програми економічних реформ на 2010 - 2014 рр. "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". Цей документ Президент України підписав 12 березня 2012 р.
На початку серпня повідомлялось, що "Енергоатом" залучить у "Укргазбанку" кредит на 70 млн грн. В червні "Енергоатом" залучив в "Укрексімбанку" кредитну лінію в розмірі 50 млн дол.
Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" є оператором всіх діючих атомних електростанцій України. Відокремленими підрозділами НАЕК "Енергоатом" є чотири атомні станції - Запорізька, Рівненська, Південно-Українська та Хмельницька, а також "Атомпроектінжиніринг", "Атомремонтсервіс", "Науково-технічний центр", "Аварійно-технічний центр", "Атоменергомаш", "Атомкомплект", "Донузлавська ВЕС", "Укренергоефектівність", "Складське господарство" та "Управління справами". Чистий прибуток НАЕК "Енергоатом" в 2011 р.збільшився в 2,8 рази - до 2,4 млрд грн.