ru ua

На рейси "АероСвіту" до Нью-Йорку, Пекіну і Торонто заявок не надходило, - Державіаслужба

Автор: RBC.UA
Державна авіаційна служба (Державіаслужба) не отримала заявок на далекомагістральні рейси "АероСвіту" до Нью-Йорку, Пекіну і Торонто. Про це повідомив після круглого столу "Комерційна авіація: міжнародний досвід та українські реалії" перший заступник голови Державної авіаційної служби в Києві Олександр Гречко, передає кореспондент РБК-Україна.

Державна авіаційна служба (Державіаслужба) не отримала заявок на далекомагістральні рейси "АероСвіту" до Нью-Йорку, Пекіну і Торонто. Про це повідомив після круглого столу "Комерційна авіація: міжнародний досвід та українські реалії" перший заступник голови Державної авіаційної служби в Києві Олександр Гречко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Поки ніхто не виявив бажання літати ні до Нью-Йорка, ні в Пекін", - сказав Гречко.

У той же час, на його думку, однією з причин цього є низька платоспроможність українців. Саме тому аеропорт "Бориспіль" намагається переорієнтуватися на трансферний пасажиропотік.

Крім того, повідомляється, що "АероСвіт" не подала заявок на виконання рейсів за літнім розкладом. Про це повідомив перший заступник голови Державної авіаційної служби в Києві Олександр Гречко. "За моїм відчуттям, не збирається ("АероСвіт" відновлювати роботу), тому що вони не виконують польотів і на літній розклад, яке ось-ось почне працювати, не подали заявок на польоти. Все просто, і це не лише почуття, це факт", - зазначив Гречко.

Читайте також: Після припинення роботи "АероСвіту" не сталося падіння пасажиропотоку, - Державіаслужба

Також за словами Гречка, розподіл рейсів "АероСвіту" між компаніями відбудеться в найближчі два-три тижні. За його словами, через припинення роботи "АероСвіту" пасажиропотік не впав, а на тих лініях, де працював "АероСвіт" працюють інші компанії.

Нагадаємо, що "Аеросвіт" почав процедуру банкрутства в кінці грудня 2012 р., проте пізніше вона була припинена за рішенням суду.
22 січня ц.р., повідомлялося, що Київський апеляційний суд прийняв до провадження скаргу Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області про скасування постанови Господарського суду Київської області про визнання компанії "Аеросвіт" банкрутом.

17 січня, Господарський суд Київської області стягнув з авіакомпанії "АероСвіт" більше 42 млн грн заборгованості за обслуговування в Міжнародному аеропорту "Бориспіль". Відповідний позов був поданий Генеральною прокуратурою України. На початку січня "Бориспіль" заявляв про припинення обслуговування рейсів "АероСвіту", однак після того, як аеропорт отримав часткову передоплату і гарантійний лист про оплату послуг на наступні дні, обслуговування рейсів "АевроСвіта" було відновлено.

Читайте також: "Аеросвіт" може провести більш масштабне скорочення персоналу, ніж планувалося раніше

Про намір припинити аеронавігаційне обслуговування повітряних суден авіакомпанії "АероСвіт" заявляли також у ФГУП "Державна корпорація по організації повітряного руху в Російській Федерації".

Раніше стало відомо, що кілька російських аеропортів подали в суд на "АероСвіт". Як повідомлялося, авіакомпанія "АероСвіт" за останній час була змушена скасувати низку рейсів через призупинення обслуговування в деяких аеропортах.

Також стало відомо, що "АероСвіт" має намір скоротити штат і витрати компанії в цілому. Рішення про реструктуризацію своєї діяльності було прийнято у зв'язку з "загальними наслідками галузевої кризи". Одночасно авіакомпанії в Україні мають додаткові виклики - песимістичні прогнози про перспективи розвитку бізнесу, обмежений доступ до фінансових ресурсів, надзвичайно специфічні умови функціонування національного ринку авіаперевезень, констатували в "АероСвіті".

Читайте також: "Аеросвіт" може не відновити далекомагістральні рейси у зв'язку з рішеннями судів.

Авіакомпанія "АероСвіт - Українські Авіалінії" заснована в 1994 р., базується в київському міжнародному аеропорту "Бориспіль". Має найбільш обширну мережу регулярних міжнародних маршрутів. Обслуговує більше 60 міжнародних маршрутів до 34 країн, у тому числі п'ять трансконтинентальних безпосадкових повітряних ліній - до Нью-Йорка, Торонто, Пекіна, Делі й Бангкока. Забезпечує перевезення пасажирів у найбільші міста України: Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одесу, Сімферополь, Харків.

Авіакомпанія оперує флотом у складі 28 повітряних суден виробництва компанії Boeing, включаючи вісім далекомагістральних Boeing 767 і 20 середньомагістральних Boeing 737. Також використовує літаки Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR-72.

Читайте також: МАУ не перевозитиме пасажирів "АероСвіту"