ru ua

На газокомпресорної станції в Харківській області прогримів вибух: 7 постраждалих

Автор: RBC.UA
Сьогодні, 11 липня, на Червонодонецкой газокомпресорної станції (Харківська область) стався вибух газу, внаслідок якого госпіталізовано сім працівників підприємства. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС в Харківській області.

Сьогодні, 11 липня, на Червонодонецкой газокомпресорної станції (Харківська область) стався вибух газу, внаслідок якого госпіталізовано сім працівників підприємства. В результаті вибуху отримали травми і направлені в центральну районну лікарню Балаклійського району 7 працівників підприємства, повідомляє прес-служба ГУ МНС в Харківській області.

"11 липня в Балаклійський районний відділ МНС надійшло повідомлення про вибух газу на Червонодонецкой газокомпресорної станції що знаходиться в селі Копанка Балаклійського району. Пригода сталася приблизно о 08:30 після проведення ремонтних робіт на другий промислової машині", - йдеться в повідомленні.

При виході до технологічного режиму з подальшим пуском газу стався вибух газу без подальшого горіння. В результаті вибуху установка не зруйнована, несучі конструкції цеху пошкоджень не отримали, вибухом зруйновані легкоскидні конструкції і вікна на площі 50 кв.м. Причина вибуху з 'ясовується.

Нагадаємо, 16 червня ц.р. в м. Івано-Франківськ о 8:35 в приватному житловому будинку стався вибух природного газу з подальшим горінням, який привів до обвалення несучих конструкцій будинку, в результаті чого загинула одна людина і троє людей з опіками у важкому стані госпіталізовані. До цього в м. Пирятин Полтавської області 15 червня о 22:49 в квартирі стався вибух побутового газу, в результаті якого постраждала одна людина. У квітні в Житомирській області три людини травмувалися через вибух газу.

Раніше, 26 березня ц.р., в м. Чернігів в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку стався вибух природного газу без подальшого горіння, в результаті чого загинула одна людина і четверо людей, в тому числі дитина, були госпіталізовані.

Нагадаємо, 3 березня в Чернівцях близько 0:30 стався вибух газу на контрольно-технічному пункті топогеодезичного центру головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України (ЗСУ), в результаті чого постраждали три військовослужбовців добового наряду.

Відзначимо, одна з найрезонансніших "газових трагедій" сталась у жовтні 2007 р. у Дніпропетровську. Тоді загинуло 23 людини, ще понад 400 залишились без житла. За аварію досі ніхто не відповів: обвинувачених у недбалості високопосадовців-газівників амністували 2009 р. 2011 р. їх знову взяли під варту. З часу аварії вже було сім судових розглядів справи у різних судах.