Вибух газу в Чернігові: Серед постраждалих є дитина (фото, відео)

У м. Чернігів 26 березня у квартирі на першому поверсі п'ятиповерхового п'яти під'їздного житлового будинку стався вибух природного газу без послідуючого горіння, внаслідок чого загинула одна особа та чотири особи, в тому числі дитина, з опіками та травмами різних ступенів важкості госпіталізовано.

У м. Чернігів 26 березня у квартирі на першому поверсі п'ятиповерхового п'яти під'їздного житлового будинку стався вибух природного газу без послідуючого горіння, внаслідок чого загинула одна особа та чотири особи, в тому числі дитина, з опіками та травмами різних ступенів важкості госпіталізовано. Про це повідомляє прес-служба МНС України.

Вибуховою хвилею пошкоджено перекриття у двох кімнатах між першим та другим поверхами і підлогу на першому поверсі до підвального приміщення, вибито шибки двох під'їздів будинку. Тимчасово з будинку до готелю міста та родичів відселено 61 особу. До пошуково-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт залучено підрозділи територіального управління МНС у Чернігівській області, бригади комунальних служб міста.

Комісією ТЕБ та НС Чернігівської облдержадміністрації створено комісію з розслідування причини вибуху, обстеження будинку з метою його відновлення для подальшого проживання мешканців.

Нагадаємо, 3 березня в Чернівцях близько 0:30 стався вибух газу на контрольно-технічному пункті топогеодезичного центру головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України (ЗСУ), в результаті чого постраждали три військовослужбовців добового наряду.

Відзначимо, одна з найрезонансніших "газових трагедій" сталась у жовтні 2007 р. у Дніпропетровську. Тоді загинуло 23 людини, ще понад 400 залишились без житла. За аварію досі ніхто не відповів: обвинувачених у недбалості високопосадовців-газівників амністували 2009 р. 2011 р. їх знову взяли під варту. З часу аварії вже було сім судових розглядів справи у різних судах.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top