Moody's знизило рейтинг Sony Corp. до Bаа2 з "негативним" прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг емітента і довгостроковий рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу японської корпорації Sony Corp. з Bаа1 до Bаа2 з "негативним" прогнозом.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг емітента і довгостроковий рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу японської корпорації Sony Corp. з Bаа1 до Bаа2 з "негативним" прогнозом, говориться в повідомленні агентства.

Одночасно Moody's підтвердило короткостроковий рейтинг компанії на рівні Prime-2.

Дане рішення пов'язане зі слабкими показниками прибутковості компанії, а також відображає ті труднощі, з якими стикається Sony, намагаючись врятувати підрозділ з виробництва телевізорів. Крім того, негативний вплив зробило погіршення позицій Sony в плані конкурентоспроможності на світовому ринку.

Надалі додатковий тиск на рейтинги компанії будуть надавати слабкість показників споживчої довіри, жорстка конкуренція і сильна ієна, говориться в матеріалах Moody's.

Читайте також: Sony викупить 11,46% акцій Olympus за 643,5 млн дол

Тим часом "негативний" прогноз відображає думку експертів Moody's, згідно з яким компанії буде складно досягти суттєвого поліпшення своїх показників і збільшити прибуток у короткостроковій перспективі. У Moody's також зазначили, що Sony запустила ряд програм по скороченню витрат у підрозділі з виробництва телевізорів і мобільних пристроїв і щодо поліпшення ефективності операцій.

Читайте також: Sony Mobile скоротить 15% працівників

Варто відзначити, що компанія Sony фіксує збитки вже четвертий рік поспіль. Сукупні чисті збитки Sony, Panasonic і Sharp за підсумками 2011-2012 фінансового року перевищили 20 млрд дол. Такі невтішні результати обумовлені втратами підрозділу по виробництву рідкокристалічних панелей (LSD-моніторів) на тлі зниження попиту на них, а також зміцненням ієни, що робить експорт менш прибутковим.

Чисті збитки (доступні для розподілу серед акціонерів) Sony Corp. за I квартал 2012-2013 фінансового року, що завершився 30 червня 2012 р., виросли в 1,6 рази і склали 24,6 млрд ієн (314 млн дол.), тоді як за аналогічний квартал роком раніше компанія отримала чисті збитки у розмірі 15,5 млрд ієн.

Читайте також: Sony представила нову версію консолі PlayStation 3

Компанія Sony була заснована в 1946 р. і є одним з провідних виробників електроніки в світі. Sony випускає аудіо- і відеопрогравачі, mp3-плеєри, DVD-програвачі, телевізори, монітори і електронні компоненти. Серед продуктів компанії такі бренди, як VAIO, Bravia і Walkman. За період з 2005 р. капіталізація компанії скоротилася майже на 60%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся