ua en ru

Мінування центрального офісу "Київстару" в Києві виявилося неправдивим

Автор: RBC.UA
Невідомий повідомив про мінування центрального офісу компанії "Київстар" у Києві. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі ГУ МВС України в Києві. "Близько 12:30 надійшло анонімне повідомлення про замінування центрального офісу компанії. Проте адресу компанії вказано невірно - вулиця Деміївська", - зазначили у прес-службі.

Невідомий повідомив про мінування центрального офісу компанії "Київстар" у Києві. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі ГУ МВС України в Києві.

Читайте також: Рентабельність "Київстару" складає 98%, а "МТС" - більше 50%, - АМКУ

"Близько 12:30 надійшло анонімне повідомлення про замінування центрального офісу компанії. Проте адресу компанії вказано невірно - вулиця Деміївська", - зазначили у прес-службі.

У відомстві наголосили, що слідчо-оперативні групи спільно із працівниками Держслужби з надзвичайних ситуацій проводили перевірку центрального офісу компанії на вулиці Дегтярівській.

Як зазначили у ВЗГ ГУМВС України в Києві, анонімне повідомлення про замінування офісу компанії мобільного зв'язку виявилося неправдивим. Так, за спецлінією "102" людина, яка не назвалась, повідомила оператору про те, що на 3-5 поверхах центрального офісу однієї з компаній мобільного зв'язку на вулиці Деміївській закладено вибухівку. "Номери будинку невідомий не назвав", - уточнили у ВЗГ.

Читайте також: "Київстар" і "МТС-Україна" знизять тарифи, - АМКУ

Оперативні чергові главку столичної міліції зв'язалися з керівництвом цієї компанії і з'ясували, що їх центральний офіс розташований на Хрещатику, ще є представництво на вул. Дегтярівській. "До речі, будівлі, у яких знаходяться ці офіси, не мають 3-5 поверхів. Крім того, з'ясувалося, що на вул. Деміївській немає офісного центру цієї компанії", - зазначили у прес-службі.

"Незважаючи на такі помилки того, хто дзвонить, за адресами місцезнаходження офісних центрів мобільної компанії були направлені працівники вибухово-технічної служби, експерти-криміналісти, кінологи, слідчо-оперативна група та патрульні міліціонери.

Читайте також: "Київстар" у III кварталі збільшив EBITDA на 13% - до 1,8 млрд грн

На даний час небезпечних вибухових пристроїв і предметів не виявлено. Правоохоронці встановлюють особу аноніма.

Нагадаємо, що завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності, згідно зі статтею 259 КК України, тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді арешту, обмеження волі або позбавлення волі на строк до 5 років.

Зазначимо, що напередодні Хмельницький міськрайонний суд засудив до двох років позбавлення волі з випробувальним терміном півтора роки місцевого жителя, який зробив неправдиве повідомлення про замінування автовокзалу.

Читайте також: В Україні кількість абонентів стільникового зв'язку за III квартал 2012 р. виросла на 2,6% - до 56,304 млн, - AC&M

Як повідомлялося наприкінці грудня 2012 р., повідомлення про мінування ТЦ "Плазма" на Московському проспекті в Києві виявилося неправдивим. У прес-службі столичного ГУ МВС зазначили, що один з відвідувачів поводився неадекватно і кричав про вибуховий пристрій, що буцімто знаходиться в будівлі центру. Заспокоїли чоловіка співробітники охорони ТЦ.

Раніше в деяких засобах масової інформації повідомлялося, що в ТЦ "Плазма" до охорони підійшов чоловік і повідомив про замінування будівлі. Після чого сталася бійка між охороною центру та відвідувачами під час спроби евакуації.

Раніше у грудні повідомлення про мінування торговельного центру у Святошинському районі Києва по вул. Гната Юри виявилося неправдивим. Під час обстеження приміщення і прилеглої до нього території жодних вибухо-небезпечних предметів і пристроїв не виявлено.

Читайте також: НКРЗІ переоформила на "Київстар" три ліцензії на GSM-частоти

"Київстар" - національний оператор мобільного зв'язку, входить до двійки лідерів мобільного ринку України (основний конкурент - МТС). Компанія заснована у 1994 році, послуги мобільного зв'язку почала надавати у грудні 1997 р. "Київстар" - приватне акціонерне товариство, акціонерами якого є компанії "Telenor" (56,52%) і "Storm" (43,48%). Президент компанії - Ігор Литовченко (із 1996 року). У компанії працюють 5052 співробітники у 6 філіях і 24 регіональних відділеннях по всій Україні.

Від жовтня 2010 р. до складу об'єднаного "Київстар" - української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd. - входять два українські телекомунікаційні оператори - АТ "Київстар" і "Beeline-Україна" (ЗАТ "Українські радіосистеми" і ТОВ "Голден Телеком"). Українська бізнес-одиниця VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами "Київстар", djuice і суббрендом "Київстар Бізнес".

Читайте також: "Київстар" придбав "Українські радіосистеми"

Сьогодні послугами "Київстар", за даними самої компанії, користується кожен другий українець. Абонентська база на даний момент становить понад 25 мільйонів абонентів. Своєю мережею "Київстар" охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. Послуги компанії доступні на території, де проживає 99,9% населення України.

"Київстар" надає послуги GPRS на всій території свого покриття України, а також надає послуги роумінгу у 195 країнах на п'яти континентах світу. Для абонентів передплаченого зв'язку, а також для операторів djuice і "Мобілич" компанія надає послуги міжнародного роумінгу у 57 країнах у мережах 58 зарубіжних операторів.

Зазначимо, що кількість абонентів мобільного зв'язку в Україні у 2011 р. зросла до 55,5 млн. Згідно з даними Державної служби статистики України (Держстату), зростання абонентів мобільного зв'язку склало 3% у порівнянні з 53,929 млн у 2010 р.