ua en ru

Microsoft відбила кібератаку на внутрішню мережу, дані клієнтів поза небезпекою

Автор: RBC.UA
Одна із провідних компаній у світі з виробництва програмного забезпечення Microsoft оголосила про те, що кілька комп'ютерів із внутрішньої мережі корпорації зазнали кібератаки - на них виявлено шкідливі програми, повідомляє CNET.

Одна із провідних компаній у світі з виробництва програмного забезпечення Microsoft оголосила про те, що кілька комп'ютерів із внутрішньої мережі корпорації зазнали кібератаки - на них виявлено шкідливі програми, повідомляє CNET.

Читайте також: Білл Гейтс дорікнув Microsoft за консерватизм

Згідно із заявою компанії, зараженими виявилися не так багато комп'ютерів, тому дані клієнтів знаходяться поза небезпекою. За словами представників Microsoft, подібні кібератаки не є для компанії чимось дивовижним.

На початку 2013 р. про кібератаки повідомили відразу кілька великих американських IT-компаній і ЗМІ. Зокрема, ноутбуки деяких співробітників Facebook виявилися зараженими шкідливими програмами після відвідування сайту розробника мобільних додатків.

Крім цього, в компанії Apple корпоративна внутрішня мережа опинилася під ударом після того, як вірусний софт був поширений через сайт для розробників програмного забезпечення. Атак також зазнав сайт New York Times.

Читайте також: Патенти у сфері IT б'ють рекорди - у 2012 р. Microsoft подала близько 500 заявок

У січні ц.р. повідомлялося, що виявлено ​​шпигунська мережа, яка стежить за урядами різних країн. Такі дані оприлюднила "Лабораторія Касперського". Зазначимо, що дії кіберзлочинців були спрямовані на отримання конфіденційної інформації і даних, що відкривають доступ до комп'ютерних систем, персональних мобільних пристроїв і корпоративних мереж, а також на збір відомостей геополітичного характеру.

Згідно з повідомленням, основний акцент атаки було зроблено на республіках колишнього СРСР, країнах Східної Європи, а також низці держав у Центральній Азії.

Як відомо, Microsoft влітку 2013 р. ліквідує запроваджений із 1996 р. поштовий сервіс Hotmail. Причиною для такого рішення стало бурхливе зростання сервісу outlook.com, на якому за останні півроку зареєструвалися 60 млн користувачів. Зазначимо, що всі спроби Microsoft реанімувати Hotmail за допомогою рекламної кампанії, зберігши при цьому старий дизайн, зазнали невдачі.

Читайте також: Концерн Microsoft звинувачує у шпигунстві сервіс від Google Gmail (відео)

Заснована у 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів.

Пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним із найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office.

Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а від жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол. Генеральним директором Microsoft є Стів Балмер (на фото).