Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру

Донецький "Шахтар" продовжив свій переможний хід в чемпіонаті України. Черговою жертвою "гірників" став харківський "Металіст". По суті, все вирішилося в першому таймі, коли Мхітарян і Ілсіньо забили свої голи у ворота Горяїнова.

7 жовтня, 19:30
Харків, "Металіст"
Металіст - Шахтар, 0:2
Гол:
Мхитарян, 26, Ілсіньо, 42
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Папа Гуйє, Березовчук, Пшеничних, Соса, Шелаєв, Торрес, Фініньо, Шав'єр, Тайсон
Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Кучер, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян, Вілліан, Ілсіньо, Луїс Адріано

Все. Завершився матч у Харкові. Донецький "Шахтар" упевнено, хоча і не без проблем, обіграв харків'ян. Спасибі, що читали нашу трансляцію. До зустрічі.

90+4 хв. Контратака "Шахтаря" 4 в 3 завершилася ударом Дугласа Кости з центру штрафної прямо в руки Горяїнова.

90+3 хв. Шелаєв красиво головою завершував подачу Соси з правого флангу. Трохи не вистачило українцеві для того, щоб скоротити відставання в рахунку.

90+1 хв. Кристальдо забиває гол, але аргентинець знаходився в офсайді після подачі кутового.

85 хв. Видно, що дуже втомилися гравці "Металіста". Дуже багато браку в передачах. Бажання атакувати є, але фізично, харків'янам дуже складно будувати свої атаки.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру83 хв. Кучер дуже грубо зрубив на фланзі Вильягру. Жовта картка захисникові "Шахтаря".

81 хв. Соса з лінії штрафної дуже сильно пробив по воротах, але удар прийшов точно в Пятова.

78 хв. Затиснули харків'яни гостей на своїй половині поля. Особливо яскраво виглядає правий фланг "Металіста", де Соса і Шав'єр частенько обігрують суперників.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру74 хв. Дуглас Коста змінив на полі Фернандіньо.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру70 хв. Кристальдо відзначився попередженням, грубо зігравши проти Фернандіньо.

68 хв. Чудить захист "Металу". Міг забити третій гол "Шахтар". Вілліан перехопив винос з штрафного харків'ян, обігрався з Едуардо і прострілив на самотнього Мхитаряна. Правда, простріл виявився не дуже точним.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру65 хв. Заміна у "Шахтаря" - Едуардо змінив Адріано. У "Металіста" на поле вийшов Кристальдо. Змінює він Тайсона.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру62 хв. Кучер відібрав м'яч на своїй половині поля і понісся по лівому флангу. Шарпар тільки ціною жовтої картки зупинив захисника "гірників".

59 хв. Небезпечний простріл Соси з правого флангу завершився вибиванням Кучера на кутовий. Стандарт привів до небезпечного удару Вілліана з району 11-метрової позначки. Трохи повз ворота. Все більш активно грає "Металіст".

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру55 хв. Додамо, що в перерві Маркевич замінив Торреса на Вілліана. Тепер обидва Вілліана на поле. А у "Шахтаря" на полі з'явився Тейшейра. Автор найкрасивішого гола Ілсіньо відправився відпочивати.

51 хв. Активізувалися харківські ультрас. Пішли у справу фаєри. Все поле зараз покрито димом. Призупинив гру на декілька хвилин Віталій Годулян.

48 хв. Соса подав кутовий, Шав'єр м'яч головою дістав, але той полетів кудись дуже далеко від воріт.

Почався другий тайм цього цікавого матчу. Чекаємо більшої активності від "Металіста".

Завершився перший тайм у Харкові. "Шахтар" виграє 2:0, але будемо сподіватися, що "Металіст" зможе "повстати з попелу" у другому таймі.

45+2 хв. Небезпечний штрафний у виконанні "Металіста". Шав'єр подав з правого флангу. Гуйє виграв м'яч вгорі і переправив у центр штрафної, де був Шелаєв. Олег спробував пробити через себе, але удар не вийшов.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру45 хв. Схоже, що Пшеничних зламав ніс в тому епізоді при кутовому. Змінює його Шарпар.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру42 хв. Ілсіньо подвоює рахунок на табло. Неймовірний по красі удар вийшов у бразильця. Зовнішньою стороною стопи Ілсіньо відправив м'яч прямо в ліву від Горяїнова "дев'ятку".

41 хв. Допомагають лікарі Пшеничних. Сергій підключився до подачі кутового і врізався головою в спину когось із захисників "Шахтаря".

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру37 хв. Фернандіньо в центрі поля поклав на газон Торреса. Жовта картка бразильцеві.

32 хв. Дуже насичено грає в захисті "Шахтар". Складно харків'янам вишукувати лазівки в обороні "гірників".

28 хв. Відповідає "Металіст". Соса завершував ударом простріл з правого флангу, але його удар виявився дуже неточним.

26 хв. Генріх Мхітарян виводить "Шахтар" вперед. Фернандіньо зі своєї половини поля вивів вірменина один на один з Горияновим, і Генріх невимушено переграв гокипера.

22 хв. Вілліан дуже сильно пробив по воротах "Металу" з лівого краю штрафного. Горяїнов відбив прямо на голову Шевчука, але удар українця пройшов мимо воріт.

Металіст - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу туру19 хв. Віталій Годулян видалив Мирона Маркевича за розмови. Мабуть, не сподобалося призначення пенальті у ворота власної команди.

17 хв. Гуйє звалив в штрафній Хюбшмана. Пенальті у ворота Горяїнова. Вілліан підійшов до м'яча і пробив. Але Горяїнов, який проводить сьогодні 450-й м'яч у футболці "Металіста", витягнув цей удар з правого кута власних воріт.

14 хв. Довга атака "Шахтаря" завершилася дальнім ударом Фернандіньо. Дуже не точно пробив бразилець.

10 хв. Кучер в підкаті вибив м'яч з під ніг Соси, який виходив один на один з Пятовим з правого флангу атаки.

7 хв. Адріано вискочив один на один з Горяїновим, але до цього Ілсіньо сфолив на захисника "Металу".

3 хв. "Гірники" заробили перспективний штрафний на правому фланзі. Вілліан спробував подати, але м'яч полетів вище воріт.

Почався матч у Харкові. Продовжуємо вечір чудового футболу.