Мер Одеси має намір оскаржити результати виборів

Мер Одеси Едуард Гурвіц має намір оскаржити результати виборів сьогодні, до остаточного підведення підсумків виборів.

Мер Одеси Едуард Гурвіц має намір оскаржити результати виборів сьогодні, до остаточного підведення підсумків виборів. Про це РБК-Україна повідомила довірена особа кандидата Юрій Борщенко.

За словами Ю.Борщенка, Е.Гурвіц має намір виступити сьогодні із заявою про масове порушення виборчого законодавства - на низці дільниць для голосування не було створено належних умов для волевиявлення виборців, деякі з них було відкрито із запізненням, допущено маніпулювання бюлетенями, протоколи надходять без мокрих печаток і в незапечатаних конвертах тощо.

Хоча ще не всі виборчкоми відзвітували, офіційні результати виборів не підведені і можуть бути оголошені не раніше ніж через 4-5 днів, проте вже називаються переможці і так далі.

Враховуючи ці порушення, Е.Гурвіц вже доручив юристам підготувати відповідні документи для оскарження результатів виборів відразу ж з офіційним оголошенням їх підсумків.

Нагадаємо, за даними екзит-полу, проведеного компанією R&B Group на виборах мера Одеси лідирує висуванець від ПР голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Олексій Костусєв. Нинішньому меру міста Е.Гурвіцу віддали перевагу 36,8% виборців. На виборах до Одеської міськради лідирує ПР з 28,2% голосів. У той же час за даними Російського центру політичних технологій, який проводив незалежне дослідження, в Одесі за чинного мера міста Е.Гурвіца проголосували більше 47,4% виборців, 36,3% респондентів проголосували за О.Костусєва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся