ru ua

Масові акції у центрі Києва, крім державних, до 12 листопада заборонені судом

Автор: RBC.UA
Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення в центральній частині столиці масових акцій, крім державних, до 12 листопада включно. Відповідне рішення ухвалено через потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення в центральній частині столиці масових акцій, крім державних, до 12 листопада включно. Про це РБК-Україна заявили в Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР).

Читайте також: Вибори-2012: перші результати екзит-полів будуть оприлюднені о 20:00

"Вчора близько 19:00 Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових заходів до 12 листопада включно", - заявили в КУПР.

Як повідомляється, суд ухвалив відповідне рішення внаслідок потенційної небезпеки конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами.

Читайте також: Вибори-2012 online: всі новини дня голосування на парламентських виборах в Україні

У КУПР зазначили, що відповідачем по справі виступив лише представник коаліції, яка подала повідомлення про проведення безстрокової акції з неділі (дня виборів) на Майдані Незалежності та на площі поблизу будівлі Центральної виборчої комісії. Представники інших позивачів не з'явилися. В цілому, заявки на проведення акцій подавали більше десяти різних громадських організацій.

"Суд, посилаючись на указ Президента про заборону проведення мітингів у центральній частині міста, постановив заборонити проведення будь-яких масових заходів (крім державних) до 12 листопада включно", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Пам'ятка виборцю: права громадян України на виборів 28 жовтня

Таким чином, ані на Майдані Незалежності, ані під ЦВК, ані під іншими державними установами відтепер мітинги проводити заборонено судом.

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня 2012 р., в Україні відбуваються чергові вибори до Верховної Ради. Виборчі дільниці по всій країні будуть працювати до 20:00.

Як повідомлялося, в день парламентських виборів на Майдані Незалежності в Києві з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників пройдуть народні гуляння, а також відбудеться парад військової техніки.