Мадридський "Атлетіко" завоював Суперкубок Європи

Мадридський "Атлетіко" став володарем Суперкубку Європи, перегравши з рахунком 2:0 італійський "Інтер". Голи на свій рахунок записали Рейєс і Агуеро.

Іспанська і італійська команди зійшлися в матчі за Суперкубок після перемог в Лізі Європи і Лізі чемпіонів. Останній турнір є сильним футбольним змаганням серед клубів на європейському континенті, а тому його переможці зазвичай є фаворитами в боротьбі за Суперкубок.

Проте за останніх 10 років переможці Ліги чемпіонів забирали кубок лише в половині випадків. Ось і цього разу тріумфатор останньої лігочемпіонської кампанії не зумів упоратися з першим в історії переможцем Ліги Європи (до цього турнір називався Кубок УЄФА).

Початок матчу був за італійцями, які зуміли нав'язати суперникові боротьбу і оволодіти перевагою. Рафаель Бенітес, який очолив клуб в міжсезонні, хотів повторити успіх 2005 року, коли ще з "Ліверпулем" він переграв московський ЦСКА.

Камб'яссо на самому початку зустрічі сильним ударом позначив перевагу "Інтеру" на полі, але виявилось, що даремно. Деян Станковіч на 10-ій хвилині намагався засмутити де Хеа, проте воротар був на місці. До подальших атак підключалися Ето'о і Снейдер, але мадридці успішно відбивали всі спроби суперника забити.

До середини першого тайму "Атлетіко" зумів вирівняти гру. Серхіо Агуеро мав непоганий момент для взяття воріт після півгодини матчу, але м'яч після його удару пішов повз воріт. Він же в кінці тайму небезпечно бив здалека, але м'яч відлетів вище за ворота.

На 62-ій хвилині Рейєс зумів піти від Майкона і пробив в ближній кут воріт. Жуліо Сезар нічим допомогти своїй команді не міг. "Інтер" почав відігравати пропущений м'яч, але всі спроби виявилися безуспішними. А буквально через 20 хвилин мадридці подвоїли перевагу. Агуеро прийняв м'яч після пасу Сімау і зробив рахунок 2:0.

На останніх хвилинах матчу "Інтер" міг скоротити відставання, проте Міліто не вдалося реалізувати пенальті. 2:0 - "Атлетіко" завоював Суперкубок Європи, почавши сезон з прекрасної перемоги.