Лондонець на знак протесту підвісив себе за ноги в центрі міста
15:26 18.09.2008 Чт
1 мин
Житель Лондона на знак протесту проти зростання цін підвісив себе за ноги в центральній частині міста.
Житель Лондона на знак протесту проти зростання цін підвісив себе за ноги в центральній частині міста. Протестуючий співробітник служби безпеки Герберт Кроссман висів вниз головою на Трафальгарській площі протягом двох годин. Гроші, що випадали з його кишень вниз, за його словами, символізували те, як британці "втрачають гроші". "Все зростає в ціні: газ, електрика, транспорт, паркування, бензин - все, - сказав він. - Уряд витрачає наші гроші, при цьому зарплати держчиновників не порівняти з нашими. Якби я на своєму місці робив те, що роблять вони, мене б вже давно звільнили". За матеріалами Ananova.