Литвин найближчим часом запропонує Раді призначити головою Рахункової палати Романа Магуту

Голова Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин заявив, що найближчим часом він внесе на розгляд парламенту кандидатуру на пост голови Рахункової палати України. Про це повідомляє прес-служба ВР.

Голова Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин заявив, що найближчим часом він внесе на розгляд парламенту кандидатуру на пост голови Рахункової палати України. Про це повідомляє прес-служба ВР.

За його словами, це кандидатура першого заступника голови правління "Ощадбанку" Україна Роман Магути.

Роман Магута працює в "Ощадбанку" з 2007 року. Стаж роботи Магути на банківському ринку понад 25 років.

Кар'єру він розпочав у 1984 р. ревізором контрольно-ревізійного відділу Донецької обласної контори Будбанку СРСР. З 1988 по 1991 р. працював на різних посадах в Донецькому обласному управлінні Промбудбанку СРСР. В 1991-1995 рр.. - головним бухгалтером, заступником головного бухгалтера інвестиційно-кредитного КБ "Донбас", головою правління КБ "Акцептабанк", першим заступником директора Донецької філії АК УБ "Відродження". З 1995 по 2007 р. обіймав керівні посади в Донецькому регіональному управлінні КБ "Приватбанк". З березня 2007 - в.о. голови правління ЗАТ "Український банк реконструкції та розвитку".

Зазначимо, що посада голови Рахункової палати залишається вакантною з липня, коли Верховна Рада звільнила Валентина Симоненко у зв'язку із закінченням терміну повноважень. Як зазначив тоді голова парламенту Володимир Литвин, Симоненко вже двічі поспіль обіймав цю посаду, і за законом не має права бути обраним.

Очікувалося, що нового главу Рахункової палати призначать ще восени минулого року.

Також повідомлялося, що Литвин підтримував ініціативу щодо обрання головою Рахункової палати України Петра Порошенка, якого Президент України Віктор Янукович призначив міністром економічного розвитку і торгівлі 23 березня ц.р. А опозиція наполягала на призначенні головою Рахункової палати представника від опозиції.

Відповідно до статті 98 Конституції України, Рахункова палата від імені Верховної Ради України здійснює контроль за використанням коштів державного бюджету. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top