Ліга чемпіонів: Результати матчів в групах А, В, С і D

Відбулися матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів в групах А, В, С і D.

В групі A мюнхенська «Баварія» завдяки єдиному голу Оліча на 62-ій хвилині переграла вдома ізраїльський «Маккабі». У іншому матчі французький «Бордо» в рідних стінах був сильнішим від туринського «Ювентуса» - 2:0. Голи забивали Фернандо і Шамах.

У групі В московський ЦСКА переграв удома німецький «Вольфсбург» з рахунком 2:1. Джеко вивів гостей вперед, проте голи Неціда і Красіча принесли москвичам перемогу. У іншому матчі групи турецький «Бешикташ» обіграв на виїзді англійський «Манчестер Юнайтед» з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Телло.

У групі С італійський «Мілан» розійшовся на своєму полі миром з французьким «Марселем» - 1:1. Борьєлло вивів господарів вперед, проте через декілька хвилин Гонсалес рахунок зрівняв. У іншому матчі групи єдиний гол Ігуаїна приніс іспанському «Реалу» мінімальну домашню перемогу над швейцарським «Цюріхом».

У групі D кіпрський АПОЕЛ зіграв удома внічию з іспанським «Атлетіко» з рахунком 1:1. Мірославлевіч вивів господарів вперед, проте Сімао зрівняв рахунок. У іншому матчі англійський «Челсі» на виїзді переграв португальський «Порту» з рахунком 1:0. Гол на рахунку Анелька.