Ліга чемпіонів: Результати матчів в групах А, B, C і D

Відбулися матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА в групах А, B, C і D.

У групі А французький «Бордо» на виїзді обіграв мюнхенську «Баварію» з рахунком 2:0. Відкрив рахунок в матчі Гюркуфф, а подвоїв перевагу своєї команди Шамах. У іншому матчі групи «Ювентус» також на виїзді виявився сильнішим за ізраїльський «Маккабі» - 1:0. Єдиний гол в матчі записав на свій рахунок Каморанезі.

У групі В німецький «Вольфсбург» розгромив на виїзді турецький «Бешикташ» з рахунком 3:0. Відкрив рахунок в матчі Місимовіч, а під завісу зустрічі Гентнер і Джеко встановили підсумковий рахунок. У іншому матчі групи англійський «Манчестер Юнайтед» ледве вистояв в рідних стінах в матчі з московським ЦСКА. Відкрив рахунок в матчі Дзагоєв, проте Оуен досить швидко рахунок зрівняв. Після цього Красич і Березуцький зробили рахунок 3:1 на користь москвичів, і лише під завісу матчу голи Скоулза і Валенсії зберегли для англійців нічию - 3:3.

У групі С італійський «Мілан» зіграв удома внічию з мадридським «Реалом». Відкрив рахунок в середині першого тайму Бензема, проте за декілька хвилин Рональдіньо чітко виконав пенальті. У іншому матчі французький «Марсель» перед рідними уболівальниками познущався над швейцарським «Цюріхом», розгромивши його з рахунком 6:1. У дебюті матчу Егертер зрізав м'яч в свої ворота, а ще за 10 хвилин Абрієль подвоїв перевагу «Марселя». В середині першого тайму Альфонс один гол відіграв, проте на більше гостей не вистачило. У другому таймі голи Ньянга, Хілтона, Шейру і Брандао встановили підсумковий рахунок - 6:1.

У групі D португальський «Порту» завдяки голу Фалькао в кінці матчу здолав на виїзді кіпрський АПОЕЛ з рахунком 1:0. У іншому матчі групи мадридський «Атлетіко» на своєму полі розійшовся миром з англійським «Челсі» - 2:2. «Дублями» відзначилися Агуєрро і Дрогба.