Ліга чемпіонів: Мюнхенська «Баварія» стала першим фіналістом

Мюнхенська «Баварія» стала першим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА. Підопічні Луї ван Гаала грали на виїзді проти французького «Ліона» і виграли з рахунком 3:0.

Незважаючи на те, що французам у що б то не стало, потрібно було забивати, активніше матч почали гості і вже на другій хвилині могли виходити вперед, проте Мюллер, після точного пасу Оліча, примудрився з вигідної позиції пробити повз ворота. Після цього футболісти «Ліона» вирівняли ситуацію на полі, проте до по-справжньому небезпечних моментів біля воріт «Баварії» справа не доходила. У свою чергу гості своїм наступним моментом скористалися на всі сто відсотків: Мюллер, отримавши пас від Роббена, відтягнув на себе двох захисників і відпасував на вільного Оліча, який не упустив можливості забити гол. Буквально відразу ж господарі поля могли порівнювати рахунок, проте м'яч, після небезпечного удару Бастос, пройшов в декількох сантиметрах від штанги.

Другий тайм активніше почали знову німці і завдали декілька небезпечних ударів по воротах Льоріс, проте в деяких моментах голкіпер «Ліона» був на висоті, а в деяких - ударам не вистачало точності. Французи намагалися переламати хід зустрічі, проте всі їхні плани зламало видалення Кріса. Не минуло й десяти хвилин після цього епізоду, як Оліч забив другий гол у ворота господарів поля після ювелірної передачі Алтинтоп. Ще через кілька хвилин міг забивати Роббен, проте прекрасно діяв у цьому моменті Льоріс. А ще через деякий час Оліч оформив «хет-трик» після навісної передачі Філіпа Лама. У час, що залишився господарі поля намагалися забити хоча б гол престижу, проте до фінального свистка рахунок на табло не змінився - перемога «Баварії» з рахунком 3:0 і підопічні Луї ван Гаала вийшли у фінал турніру.