Ліга чемпіонів: «Інтер» обіграв «ЦСКА», «Арсенал» і «Барселона» зіграли внічию

У Європі відбулися останні два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Міланський «Інтер» на своєму полі обіграв московське «ЦСКА» з рахунком 1:0, а лондонський «Арсенал» вдома зумів вирвати нічию в поєдинку з іспанською «Барселоною».

У Європі відбулися останні два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Матч на «Сан Сіро» суперники почали досить обережно, але на початку зустрічі краще виглядали гості, які завдали кількох досить небезпечних ударів з дальньої та середньої дистанції по воротах Жуліо Сезара. Ближче до середини першого тайму господарі вирівняли гру і могли навіть забити, але Горан Пандев пробив вище воріт.

Другий тайм знову активніше почали гості і на 48-й хвилині могли відкрити рахунок, але м'яч, після дальнього удару Павла Мамаєва просвистів над поперечиною. З цього моменту і до кінця матчу ініціативою володів «Інтер» яка трансформувалася в забитий м'яч на 65-й хвилині: Уеслі Снайдер зробив точну передачу на Дієго Міліто і аргентинець забив у ближній кут воріт Ігоря Акінфєєва. До кінця матчу у «Інтера» ще було кілька хороших моментів для взяття воріт, але рахунок на табло так і не змінився.

У іншому матчі ігрового дня в Лондоні зустрічалися «Арсенал» Арсена Венгера і діючий володар трофею каталонська «Барселона». Каталонці понеслися вперед з перших секунд, демонструючи геніальну гру з м'ячем і встигаючи відпрацьовувати майже у всіх зонах вздовж і впоперек поля. Вже на початку матчі відмінні можливості відзначитися мав Златан Ібрагімович, Ліонель Мессі, Хаві. Після заміни на 27-й хвилині травмованого Андрія Аршавіна, «Барселона» закрила суперника на його половині поля, але до кінця першого тайму забити так і не зуміла.

А на самому початку другого, З.Ібрагімович після передачі Херарда Піке перекинув Мануеля Альмунію, який вийшов з воріт і відкрив рахунок у матчі. На 59-й хвилині швед зробив дубль. До честі канонірів слід зауважити, що вони зуміли проявити характер і переломити хід зустрічі. На 69-й хвилині Тео Уолкотт після передачі Нікласа Бентднера один м'яч відіграв. Незважаючи на рівну гру до кінця матчу каноніри змогли вирвати нічию - на 85-й хвилині Карлес Пуйоль збив у своєму штрафному Сеска Фабрегаса, після чого сам постраждалий реалізував пенальті.