Ліга чемпіонів: «Баварія» обіграла вдома «Ліон» з рахунком 1:0

Відбувся другий півфінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА. Мюнхенська «Баварія» приймала на своєму полі французький «Ліон» і виграла з рахунком 1:0.

Активніше поєдинок розпочали господарі поля і зі стартових хвилин великими силами пішли вперед. Були близькі до успіху Роббен, Рібері, який намагався закрутити м'яч у ворота з кутового і Швайнштайгер, який після помилки Льоріс зобов'язаний був відкривати рахунок. Ще через кілька хвилин близький до успіху був Оліч, проте м'яч, після його удару з 13-ти метрів, пройшов поряд зі штангою. «Баварія» продовжувала тиснути на ворота суперника, проте всі плани підопічних Луї ван Гаала зламало видалення одного з лідерів команди - Франка Рібері.

Незважаючи на те, що команда грала в меншості, німці і другий тайм почали активніше, і вже в його дебюті Праньіч небезпечно пробив по воротах, проте виручив голкіпер «Ліона» Льоріс. А ще через кілька хвилин Лам з правого флангу небезпечно прострілив у штрафний майданчик, проте Мюллер не зумів як слід влучити по м'ячу. Не минуло й хвилини, як склади команд вирівнялися - другу жовту картку отримав Тулалан і змушений був залишити поле. Господарі поля після цього моменту ще більше активізувалися і буквально відразу ж створили небезпечний момент, проте удар Роббена був трохи неточним. І все ж Арьєн домігся свого: на 69-й хвилині матчу він, отримавши пас від Тимощука, змістився в центр і хльостко пробив по воротах - Льоріс був безсилий. До фінального свистка господарі поля створили ще один небезпечний момент біля воріт французької команди, проте рахунок на табло не змінився - перемога «Баварії» з рахунком 1:0.

Поєдинок у відповідь між цими командами відбудеться 27 квітня у Франції.