Ліга Європи: «Металіст» зіграв внічию з «Сампдорією», «Карпати» розгромно програли «Севільї»

Відбулися матчі четвертого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи. Харківський «Металіст» зіграв на виїзді внічию 0:0 з італійською «Сампдорією», а львівські «Карпати» також на виїзді програли іспанській "Севільї" з рахунком 0:4.

В Італії господарі поля протягом усього поєдинку володіли відчутною перевагою, проте забити так і не змогли. Посприяли цьому як захисники «Металіста», які кілька разів виносили м'яч з лінії воріт, так і голкіпер Володимир Дишленкович, який не раз рятував свою команду. У результаті - нічия 0:0.

У іншому матчі групи I голландський ПСВ в рідних стінах обіграв угорський «Дебрецен» з рахунком 3:0.

Турнірна таблиця:

1. ПСВ - 4 гри / 10 очок
2. «Металіст» - 4/7
3. «Сампдорія» - 4/5
4. «Дебрецен» - 4/0

У групі J львівські «Карпати» грали на виїзді проти іспанської «Севільї». Вже на 9-й хвилині матчу Негредо, отримавши м'яч у штрафному майданчику, відпасував на Альфаро і той переправив м'яч у сітку воріт. Ще через 20 хвилин Чигаріні зі штрафного майстерно забив другий гол. А під завісу першого тайму чергова атака «Севільї» знову закінчилася взяттям воріт - Негредо з лінії штрафного пробив у поперечину, а все той же Альфаро був першим на добиванні. Ледве почався другий тайм, як рахунок став і зовсім 4:0. Хосе Карлос, змістившись у центр пробив по воротах, Тлумак відбив, проте Негредо першим опинився на добиванні. У результаті - перемога «Севільї» з рахунком 4:0.

У іншому матчі групи французький ПСЖ вдома зіграв внічию 0:0 з німецькою «Боруссією».