Ліга Європи: «Карпати» пробилися в груповий етап, «Дніпро» і «Таврія» припинили боротьбу в єврокубках

Дніпропетровське «Дніпро», сімферопольська «Таврія» і львівські «Карпати» зіграли у відповідному матчі плей-офф кваліфікаційного раунду розіграшу Ліги Європи. З цих команд лише «Карпати» змогли пробитися в груповий етап турніру.

«Дніпру», після домашнього програшу польському «Леху» з рахунком 0:1, дуже потрібно було забити голи на виїзді, проте за весь матч підопічні Володимира Бессонова так і не змогли створити по-справжньому небезпечний момент біля воріт суперника. Українці володіли ініціативою, але цього було недостатньо. У результаті - нічия 0:0 і в груповий етап вийшли поляки.

«Таврія» в першому матчі програла на виїзді леверкузенському «Байєру» з рахунком 0:3 і в рідних стінах досить непогано почала матч. Вже на четвертій хвилині у ворота німців був призначений одинадцятиметровий удар, який холоднокровно реалізував Ідахор. Проте після цього ініціативою оволоділи гості і в другому таймі «фармацевти» забили три голи у ворота «Таврії». Спочатку з пенальті забив Відаль, потім Голайдо відзначився автоголом, вивівши «Байєр» вперед, а на останній хвилині Кастро поставив крапку в матчі - 3:1 на користь «Байєра».

І лише львівські «Карпати» зуміли пробитися в груповий етап турніру. У першому матчі львів'яни зіграли на виїзді внічию з турецьким «Галатасараєм» - 2:2. Майже весь матч господарі поля стримували атаки суперника, проте на 91-ій хвилині Айдин Йилмаз, скориставшись помилкою оборони, реалізував вихід один на один. Через дві хвилини Артем Федецький зрівняв рахунок, і вивів свою команду в груповий етап турніру.