Ліга Європи: «Динамо» програло на виїзді «Шерифу»

Київське «Динамо» програло в матчі другого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи. Підопічні Валерія Газзаєва поступилися на виїзді молдавському «Шерифу» з рахунком 0:2.

Вже на восьмій хвилині господарям вдалося відкрити рахунок після неприпустимої помилки воротаря «Динамо» Дениса Бойка. Вибиваючи м'яч, він потрапив прямо в спину Олександра Єрохіна, і м'яч рикошетом від російського півзахисника "Шерифа" влетів у ворота. Після цього безглуздого гола динамівці прибрали ініціативу до рук, і на 17-й хвилині у всій красі проявив себе воротар господарів Владислав Стоянов, парирував небезпечний удар Шевченка з 16 метрів. Майже відразу Олег Гусєв мав забивати, але господарів виручив Жозе Надсон який вибив м'яч головою з лінії воріт. Молдавська команда подвоїла рахунок після того, як Джиммі Франса легко переграв Бойка з пенальті, призначеного за гру рукою в своїй штрафній Євгена Хачеріді.

Після перерви кияни кинулися відіграватися, і часом біля воріт Стоянова ставало по-справжньому спекотно. Але болгарський воротар "Шерифа" був у цей вечір бездоганний. Спроби гостей забити хоча б гол престижу успіхом не увінчалися, і "Шериф" здобув заслужену перемогу - 2:0.

У іншому матчі групи Е білоруський БАТЕ з рахунком 4:1 переграв удома голландський «АЗ».