Ліга Європи: «Динамо» переграло АЗ з рахунком 2:0

Київське «Динамо» зіграло черговий матч групового етапу розіграшу Ліги Європи. Підопічні Олега Лужного приймали в рідних стінах голландський АЗ і виграли з рахунком 2:0.

Більша частина першої половини матчу пройшла за явної переваги киян. Зі стартових хвилин вони великими силами пішли вперед і створили чимало виграшних моментів. Були близькі до успіху Ярмоленко, Вукоєвич, Алмейда, Мілевський, проте їх ударам трохи не вистачало точності. А самий яскравий момент стався на 21-й хвилині, коли після удару Мілевського парирував воротар голландського клубу. Після цього гра трохи заспокоїлася і на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Ледве почався другий тайм, як господарі поля вийшли вперед. Мілевський, отримавши передачу від Єрьоменка, увірвався в штрафний майданчик і відправив м'яч у сітку. Кияни не збиралися зупинятися на досягнутому і ще через п'ятнадцять хвилин все той же Мілевський, знову отримавши пас від Єрьоменка, подвоїв рахунок. Ще через десять хвилин капітан «Динамо» міг оформити "хет-трік», проте м'яч, після його удару зовсім трохи розминувся зі штангою. «Динамо» спокійно тримало гру під контролем, проте на 85-й хвилині могли пропустити гол, проте форвард гостей не зміг скористатися помилкою київського воротаря Максима Коваля. Як би там не було, до фінального свистка рахунок на табло не змінився - перемога «Динамо» з рахунком 2:0.

В іншому матчі групи Е білоруський БАТЕ переграв на своєму полі молдавський «Шериф» з рахунком 3:1.