Ліга Європи: "Челсі" програв "Рубіну" і пройшов далі, "Базель" по пенальті здолав "Тоттенхем", а "Фенербахче" і "Бенфіка" утримали потрібні нічиї

"Базель", "Фенербахче" і "Бенфіка" склали компанію "Челсі" в півфіналі Ліги Європи УЄФА. Кожна з трьох команд звели свої поєдинки до нічийного результату, але в одному випадку був потрібен додатковий час і серія пенальті.

Першим півфіналістом турніру став лондонський "Челсі". Команда Романа Абрамовича програла в "Лужниках" "Рубіну" (3:2), але за сумою двох матчів пройшла далі (загальний рахунок - 4:5).

При цьому підопічні Курбана Бердиєва показали максимально позитивний результат порівняно з іншими російськими клубами. Нагадаємо, "Зеніт" і "Анжі" у нинішньому розіграші турніру завершили боротьбу в 1/8 фіналу, поступившись "Базелю" і "Ньюкаслу" відповідно.

"Фенербахче", що пройшов у півфінал, зіграв внічию в Італії з "Лаціо". Римляни відкрили рахунок після години гри, але дозволили суперникові забити другий м'яч через 13 хвилин. Таким чином, результат поєдинку зумовила перша гра (0:2 на користь "Фенербахче").

Солідну перевагу в першому матчі забезпечила собі і "Бенфіка" (3:1).

У матчі-відповіді з "Ньюкаслом" португальці пропустили гол за 20 хвилин до свистка, але вже в доданий час зрівняли рахунок на табло (1:1) і пройшли далі.

Більшість футбольних фахівців чекали в півфіналі і "Тоттенхем", проте англійський клуб, як і тижнем раніше, зіграв внічию з кривдником "Зеніту" "Базелем". Основний час гри завершився з рахунком 2:2.

У додатковий час голів забито не було, а серія пенальті вдалася на славу швейцарцям - 4:1. Промахи у англійців допустили Том Хаддлстоун і Еммануель Адебайор. Причому, удар першого парирував воротар, а другий послав м'яч вище цілі.