Ліга Європи: "Челсі" обіграв "Рубін", "Базель" знову здивував, а "Лаціо" і "Фенербахче" розібралися з англійцями

Сыграны первые матчи 1/4 Лиги Европы. В Лондоне "Челси" сумело обыграть казанский "Рубин" со счетом 3:1. А вот остальные английские клубы не смогли выиграть. "Тоттенхэм" дома разошелся миром с "Базелем", а "Ньюкасл" проиграл "Бенфике". И наконец, "Лацио" проиграл в Самбуле "Фенербахче" 0:2.

Зіграні перші матчі 1/4 Ліги Європи. У Лондоні "Челсі" зуміло обіграти казанський "Рубін" з рахунком 3:1. А ось решта англійських клубів не змогли виграти. "Тоттенхем" вдома розійшовся миром з "Базелем", а "Ньюкасл" програв "Бенфіці". І нарешті, "Лаціо" програв в Стамбулі "Фенербахче" 0:2.

Челсі - Рубін 3:1
Голи
: Торрес, 16, 70, Мозес, 32 - Натхо, 41 (з пенальті)

Рахунок відкрив Фернандо Торрес. Давид Луїс видав з центру поля шикарну передачу, іспанець прийняв м'яч не дуже вдало, але зумів проштовхнути того у ворота. Незабаром "аристократи" забили другий м'яч. Мозес з лінії штрафної сильним ударом у верхній лівий кут з лінії штрафної завершив атаку "Челсі". Перед самою перервою Террі зіграв рукою в своїй штрафній і Натхо реалізував пенальті. Фінальний результат на табло встановив знову Торрес, який хорошим ударом головою переправив м'яч у ворота після подачі від кута поля.

Тоттенхем - Базель 2:2
Голи: Адебайор, 40, Сігурдссон, 58 - Штокер, 30, Ф.Фрай, 34

"Базель" продовжує дивувати Європу. Швейцарці зі старту поєдинку втиснули іменитого суперника до своєї штрафної і намагалися не давати тому щось робити. І як тільки "Тоттенхему" вдалося відсунути гру - гості забили 2 голи. Перший гол став результатом відмінної контратаки за участі Штокера, Сала і Штреллера. Останній завдав удару у штангу, але перший виправив положення. Другий гол влетів після подачі кутового від голови Фрая. Лондонцям вдалося перший гол забити відразу ж - Адебайор з декількох метрів відправив м'яч у ворота. А рахунок зрівняв Сігурдссон, який пройшов по лівому флангу, змістився до центру і пробив. М'яч, не без допомоги рикошету, влетів у ворота.

Фенербахче - Лаціо 2:0
Голи
: Вебо, 78 (з пенальті), Кейт, 90

Весь перший тайм була рівна гра і такою вона, швидше за все, і тривала б, якщо б не видалення Онази на початку другого тайму. Отримавши чисельну перевагу, турки спочатку заробили пенальті, який реалізував Вебо, а в самому кінці гри вдало використовували стандарт, коли після удару зі штрафного воротар "Лаціо" Маркетті не зміг зафіксувати м'яч і Дірк Кейт з декількох метрів відправив у ворота.

Бенфіка - Ньюкасл 3:1
Голи
: Родріго, 25, Ліма, 65, Кардосо, 71 (з пенальті) - Сіссе, 12

Рахунок відкрили гості - Сіссе забив після прострілу Сіссоко. "Бенфіка" відповіла спочатку ударом Родріго, який добив м'яч після удару Кардоссо з лінії штрафної. Потім Ліма скористався невдалим пасом назад від Сантона і реалізував вихід один на один. І в кінці матчу, Тейлор зіграв рукою у власній штрафній - Кардоссо реалізував пенальті.

У матчі-відповіді відбудуться через тиждень 11 квітня.