Ліга Європи: "Челсі" дотиснув "Базель", а "Фенербахче" здолав "Бенфіку"

"Челсі" здобув перемогу в першому півфінальному матчі Ліги Європи УЄФА. З рахунком 1:2 команді вдалося перевершити швейцарський "Базель". В іншій парі турецький "Фенербахче" виявився сильнішим за "Бенфіку" - 1:0.

Базель - Челсі, 1:2
Голи
: Шер (з пенальті), 87 - Мозес, 12, Давид Луїс, 90+4
Базель: Зоммер, Філіп Деген, Шер, Драговіч, Парк Чжу, Фабіан Фрай, Ельнени (Зуа, 65), Сірій Діє (Марсело Діас, 61), Салах (Давид Деген, 78), Штреллер, Штокер
Челсі: Чех, Аспілікуета, Іванович, Террі, Коул, Давид Луїс, Рамірес, Лемпард (Оскар, 79), Азар (Мата, 71), Торрес, Мозес

Гравці "Челсі" досить рано відкрили рахунок. Вже на 12-й хвилині Френк Лемпард виконав подачу з кута поля, Браніслав Іванович дістав м'яч і відправив його у бік воріт, одним дотиком зробивши Віктора Мозеса автором забитого м'яча. При цьому "Челсі" мав шанси пізніше подвоїти результат на табло, але Ян Зоммер справно відстояв у своїх воротах.

Наприкінці другого тайму суддя побачив порушення в штрафній швейцарців і поставив пенальті, який успішно реалізував Фабіан Шер.

Буквально через кілька хвилин "аристократи" могли забити ще двічі, але спочатку схибив з трьох метрів від воріт Оскар, а потім і Террі здивувався прекрасному сейву голкіпера.

Але на 4-й хвилині компенсованого часу англійці нарешті змогли забити ще один м'яч. Суддя призначив штрафний в 25 метрах від воріт і Давид Луїс найточнішим ударом прошив стінку, а Зоммер витягнути м'яч з кута не встиг. Тепер у матчі-відповіді "Базелю" треба забивати двічі.

Фенербахче - Бенфіка 1:0
Гол
: Коркмаз, 72
Фенербахче: Демірел, Генул, Йобо, Коркмаз, Циглер, Топал, Мейрелеш (Учан, 64), Куйт, Крістіан (Сахін, 86), Соу (Красіч, 87), Вебо
Бенфіка: Артур, Перейра, Жардел, Гарай, Melgarejo, Гомеш (Мартінш, 81), Аймар (Гайтан, 46), Матіч, Джон (Родріго, 64), Кардосо, Сальвіо

На 45+2 хвилині Крістіан Бароні не реалізував пенальті (штанга)

У другій грі дня перший крок до фіналу зробив "Фенербахче". Турецька команда обіграла на своєму полі португальську "Бенфіку". Єдиний гол відбувся на 72-й хвилині, а автором гола став Егемен Коркмаз.

Зазначимо, що тут рахунок міг бути і більшим, але ще до забитого гола у турецького клубу не зміг реалізувати пенальті Крістіан Бароні, пробивши в штангу.

У даній парі фіналіст також стане відомий у матчі-відповіді, а лісабонцям тепер треба забивати самим.