Ліга чемпіонів: "Зеніт" у гостях обіграв "Мілан", "Олімпіакос" переграв "Арсенал" (фото)

"Арсенал" програв боротьбу "Шальке" за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА з першого місця. Раніше команди отримали путівки в 1/8 фіналу, проте "каноніри" залишилися лише на другому місці. Суперник "Зеніту" за вихід в Лігу Європи "Андерлехт" не зміг домогтися максимально можливого результату і обійти пітерців в турнірній таблиці.

"Арсенал" програв боротьбу "Шальке" за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА з першого місця. Раніше команди отримали путівки в 1/8 фіналу, проте "каноніри" залишилися лише на другому місці.

Підопічні Арсена Венгера в грі проти "Олімпіакоса" відкрили рахунок на 38-й хвилині після гола Томаша Росіцкі з подачі Жервіньо, однак порадувати тренера гравці результатом не змогли.

На самому початку другого тайму на полі з'явився Андрій Аршавін, після чого "Арсенал" пропустив два м'ячі і програв. Росіянин практично 45 хвилин відіграв без м'яча, відзначившись участю в парі безрезультатних атак.

"Шальке", у свою чергу, зумів набрати одне очко і залишився першим. Німецька команда обмінялася результативними ударами з чемпіоном Франції - 1:1. У підсумку "Монпельє" в шести іграх зміг набрати лише два очки, в Лігу Європи пробилися греки.

У групі А київське "Динамо" підтвердило свою путівку в Лігу Європи, встоявши в гостях у одноклубників із Загреба у важких погодних умовах завдяки голу Андрія Ярмоленка.

Матч, який було перервано через сильний снігопад, завершився нічиєю. Українці свідомо зберегли 3-е місце в групі. М'яч, забитий хорватами на п'ятій компенсованій хвилині, став для них першим у нинішньому розіграші, а їх показник забитих і пропущених у шести матчах склав 1-14.
В плей-офф Ліги чемпіонів продовжать виступ "ПСЖ" і "Порту". Парижани здолали португальців 2:1 і вийшли з групи з першого місця.

Суперник "Зеніту" за вихід в Лігу Європи "Андерлехт" не зміг домогтися максимально можливого результату і обійти пітерців в турнірній таблиці.

Бельгійці, варто віддати їм належне, гідно виступили проти "Малаги", яка раніше забезпечила собі перше місце в групі. Іспанці двічі виходили вперед у матчі, але "Андерлехт" двічі відігрався. Причому, вдруге на останній хвилині матчу.

Таким чином, "Зеніт" самостійно забезпечив собі євровесну, обігравши "Мілан" на його полі. А гостьова перемога команди Спаллетті трапилася вперше за два роки в цьому турнірі.

У групі D чемпіон Англії "Манчестер Сіті" закінчив виступ у єврокубках, не одержав жодної перемоги на груповому етапі Ліги чемпіонів.

У матчі заключного туру манкуніанці програли дортмундській "Боруссії", яка вже забезпечила собі путівку в плей-офф. Таким чином, навіть поразка "Аякса" в Мадриді не допомогла підопічним Роберто Манчіні, "Ман Сіті" завершив турнір на останньому місці в групі з відставанням на одне очко від голландців. Клуб з Амстердама відправляється в Лігу Європи.