Ліга чемпіонів: «Шахтар» обіграв «Партизан» з рахунком 1:0

Донецький «Шахтар» з перемоги почав виступ у Лізі чемпіонів УЄФА. Підопічні Мірчи Луческу вдома обіграли сербський «Партизан» з рахунком 1:0.

«Гірники» почали матч у високому темпі і зі стартових хвилин великими силами пішли на ворота суперника. Проте в першому таймі їм так і не вдалося відзначитись. У другій половині матчу чемпіони України ще більше напружили темп біля воріт «Партизана» і на 71-й хвилині таки домоглися свого - майстерним ударом зі штрафного гол забив Даріо Срна. До фінального свистка обидві команди могли забивати, проте рахунок на табло не змінився - перемога «Шахтаря» з рахунком 1:0.

У іншому матчі групи Н лондонський «Арсенал» обіграв вдома португальську «Брагу» з рахунком 6:0. Голи забивали Фабрегас («дубль»), Шамах, Аршавін і Вела («дубль»).