Ліга чемпіонів: «Динамо» не зуміло пробитися в груповий етап

Київське «Динамо» не змогло пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА. У відповідному матчі четвертого відбіркового раунду проти голландського «Аякса» підопічні Валерія Газзаєва програли з рахунком 1:2.

Киянам, після домашньої нічиєї 1:1, у що б то не стало потрібно було забивати на полі суперника, і вони зі стартових хвилин великими силами пішли вперед. Вже на другій хвилині близький до успіху був Яременко, проте його удар прийшовся точно в руки воротарю. Ще через дві хвилини Шевченко міг втекти на побачення зі Стекеленбург, проте форварда «Динамо» випередив захисник. А на 8-й хвилині зобов'язаний був забивати Гусєв, але і його удар виявився неточним. У середині першого тайму все той же Гусєв, після точного пасу Мілевського, вийшов один на один з воротарем, однак і тут голкіпер «Аякса» був на висоті. Ще через деякий час вже Ярмоленко пробивав із забійної позиції, проте голкіпер збірної Голландії впорався і з його ударом. А коли команди вже готові були піти на перерву, господарі поля вийшли вперед. Вертонгена пробив зі штрафного, потрапив у когось із гравців, але м'яч швидко підібрав Суарес, який і переправив його в сітку.

Початок другого тайму пройшов під диктовку голландців. На 52-й хвилині Суарес міг подвоювати рахунок, проте з його ударом зі штрафного впорався Коваль. А на 76-й хвилині господарі поля забили другий гол у ворота «Динамо». Сулейману обійшов на швидкості Данило, відпасував на Ель Хамдауі і форвард «Аякса» спокійно переправив м'яч в порожні ворота. Кияни всіма силами пішли вперед і на 84-й хвилині заробили право на пенальті - Шевченко з «точки» був точний. Однак на більше підопічних Валерія Газзаєва не вистачило.

У результаті - перемога «Аякса» з рахунком 2:1 і за сумою двох матчів в груповий етап пробилися саме голландці. Кияни ж продовжать боротьбу в Лізі Європи.