Лідер КНДР з'явився на публіці з таємничою жінкою (фото)

Понеділок 09 липня 2012 14:54
Автор: RBC.UA
Лідер КНДР Кім Чен Ин відвідав концерт, присвячений річниці смерті свого діда Кім Ір Сена, у компанії невідомої супутниці 20-30 років.

Лідер КНДР Кім Чен Ин відвідав концерт, присвячений річниці смерті свого діда Кім Ір Сена, у компанії невідомої супутниці 20-30 років. Про це повідомляє News Asia.

За офіційними даними, Кім Чен Ин з'явився на заході в оточенні членів Трудової партії Кореї, проте про жінку, яка сиділа праворуч від північнокорейського лідера, нічого не повідомлялося.

Невідома жінка вже не раз супроводжувала лідера держави на офіційних прийомах: раніше вони були помічені разом на концерті, що відбувся 6 липня. Крім того, раніше Кім Чен Ин був помічений з дівчиною на меморіальній церемонії на честь батька в грудні минулого року.

Корейський уряд припускає, що жінка пов'язана з проведенням концертів, однак у ЗМІ з цього приводу інша думка. Журналісти вважають, що вона є або молодшою сестрою Кім Чен Уна Кім Е Чен, з якою він разом навчався у Швейцарії, або його дружиною чи коханкою. На користь останньої версії свідчить те, що лідер КНДР "розділив" з нею підлокітник. Якщо виявиться, що це дружина лідера КНДР, то її присутність на публічних заходах буде свідчити про бажання продемонструвати більшу відкритість молодого правителя КНДР порівняно з батьком. Кім Чен Ір, як відомо, був батьком сімох дітей від чотирьох жінок. Але ніколи не було ясно на кому, і чи був взагалі, він одружений.

Нагадаємо, про призначення Кім Чен Уна на пост керівника КНДР стало відомо після смерті його батька Кім Чен Іра в кінці 2011р. Серед синів комуністичного лідера він є третім за старшинством. Первісток Кім Чен Нам живе за межами батьківщини - займається бізнесом в китайському Аоміні.

Ставши біля керма КНДР, Кім Чен Ин дав вказівку своїм підлеглим розгорнути дискусію про можливі економічні реформи в країні. Нещодавно стало відомо, що 28-річний Кім Чен Ин припинив переслідування жінок, що ходять по вулицях в брюках або джинсах і носять сережки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся