Кубок Америки: Починаються чвертьфінальні матчі

Відбулися останні матчі групового етапу Кубка Америки з футболу, який проходить у Венесуелі. У групі С збірна Аргентини обіграла Парагвай з рахунком 1:0, а колумбійці з таким же рахунком виявилися сильнішими за американців.

Відбулися останні матчі групового етапу Кубка Америки з футболу, який проходить у Венесуелі. У групі С збірна Аргентини обіграла Парагвай з рахунком 1:0, а колумбійці з таким же рахунком виявилися сильнішими за американців. У цій групі все було ясно вже після другого туру, коли Аргентина і Парагвай набрали по 6 очок і достроково забронювали собі путівки в плей-офф. Тепер же в очній зустрічі їм лише залишалося визначити, хто сильніше. У впертій боротьбі верх узяли аргентинці, вигравши з мінімальним рахунком завдяки голу Хавьєра Маскерано. Після цієї перемоги аргентинці з дев'ятьма очками зайняли перше місце в групі, Парагвай - другий. У іншому матчі групи С збірна Колумбії з мінімальним рахунком обіграла збірну США і зайняла третє місце, що, втім, ніяких дивідендів команді не принесло. Після зіграних матчів стали відомі всі чвертьфінальні пари. Так, господарі турніру збірна Венесуели зіграє з Уругваєм, бразильці поміряються силами з чилійцями, Мексика зіграє з Парагваєм, а Аргентина - з Перу. Чвертьфінальні матчі будуть зіграні в суботу і неділю.