Кубок африканських націй: Браун Ідейе забив, Нігерія вийшла у фінал, а Буркіна-Фасо створила сенсацію

На африканському континенті у всю граються матчі Кубка африканських націй. Вже дійшло до півфіналів - у першому матчі Нігерія динамівця Брауна Ідейе розгромила Малі, Браун відзначився голом. А в другому - скромна Буркіна-Фасо по пенальті пройшла одного з фаворитів турніру, Гану.

Збірна Нігерії здобула крупну перемогу над командою Малі в півфінальному матчі Кубка Африки в ПАР з рахунком 4:1 (3:0). По м'ячу у складі переможців забили Еммануель Еменіке (44-я хвилина) зі "Спартака" і Ахмед Муса (60) з ЦСКА. Також у "суперорлів" відзначилися Ува Елдерсон (25) і Ідейе Браун (30) з "Динамо" Київ. На 75-й хвилині рахунок розмочив Фата Мади Діарра. Спартаківець Еменіке одноосібно очолив гонку бомбардирів з чотирма м'ячами.

Збірна Буркіна-Фасо здолала в серії пенальті команду Гани і вийшла у фінал Кубка африканських націй. Вакасо Мубарак вивів ганців вперед, реалізувавши пенальті у дебюті зустрічі, проте Арістід Бансе зрівняв рахунок - 1:1. У підсумку в післяматчевій серії сильнішими виявилися футболісти з Буркіна-Фасо - 3:2. При цьому переможці позбулися перед вирішальним матчем свого лідера Джонатана Пітройпи, який був вилучений і отримав другу жовту картку в епізоді, де його відверто збили в чужій штрафній.