У ході низки судових розглядів фінансовому аналітику Костянтину Кондакову вдалося довести неправдивість інформації, поширеної про нього на безлічі сайтів у мережі Інтернет, про те, що Костянтин Кондаков був творцем і керівником компанії MMCIS і, як наслідок, людиною, яка викрала гроші компанії після її банкрутства, в ході судових розглядів було встановлено, що дана інформація є недостовірною.
У ході низки судових розглядів фінансовому аналітику Костянтину Кондакову вдалося довести неправдивість інформації, поширеної про нього на безлічі сайтів у мережі Інтернет, про те, що Костянтин Кондаков був творцем і керівником компанії MMCIS і, як наслідок, людиною, яка викрала гроші компанії після її банкрутства, в ході судових розглядів було встановлено, що дана інформація є недостовірною.
Костянтину Кондакову вдалося довести це відразу в декількох судових слуханнях в Україні, в ході яких суд провів розслідування і встановив, що Кондаков не мав стосунку до створення і керівництва MMCIS. У результаті рішень, прийнятих судом, видання, які оприлюднили цю інформацію, повинні були видалити неправдиві статті.
Дані судові рішення за позовами Костянтина Кондакова, підтвердили недостовірність інформації, занесені до єдиного державного реєстру судових рішень України (Приклад: справа № 333/2486/15-ц, виробництво №: 2/332/1008/15).
Природою поширення неправдивої інформації відносно Костянтина Кондакова стала PR-атака, спрямована на нього. Дана PR-атака утворилася в результаті конфлікту між Костянтином Кондаковим та особами, вкравшими гроші компанії MMCIS ("рейдерами"). Кондаков публічно пообіцяв зробити все, щоб ті, хто вкрав гроші, понесли відповідальність, так як вважав, що разом з банкрутством компанії MMCIS постраждала і його репутація. У відповідь на його дії опоненти запустили масовану PR-кампанію у ЗМІ по дискредитації Костянтина Кондакова. В якості зброї вони вибрали звинувачення в тому, що саме Костянтин Кондаков був керівником компанії і разом з іншими менеджерами MMCIS і викрав гроші.
Сам же Кондаков завжди публічно стверджував, що не має ніякого стосунку до створення і керівництва MMCIS і, вже, тим більше, що він не мав ніяких доступів до фінансів компанії, щоб навіть теоретично мати можливість ними скористатися.
у своїх заявах У ЗМІ, як і офіційне керівництво компанії MMCIS, Костянтин Кондаков неодноразово стверджував, що гроші компанії були захоплені в Росії компаніями посередниками, обслуговуючими MMCIS.
Раніше керівництво компанії заявляло і про рейдерську атаку на компанію MMCIS, яку вона пізніше і назвала причиною банкрутства компанії. За фактом атаки компанія звернулася в Генеральну прокуратуру України з відповідною заявою.
Метою PR-атаки на Костянтина Кондакова була спроба зупинити його в роботі з викриття "рейдерів", яку він вів. Щоб перешкодити йому, найняті "чорні" PR-менеджери не тільки публікували матеріали у всіляких ЗМІ, але й спонукали колишніх клієнтів MMCIS писати заяви в правоохоронні органи стосовно менеджерів компанії MMCIS і зокрема Костянтина Кондакова. У цих заявах людей просили писати про те, що вони знають, що саме Костянтин Кондаков був керівником MMCIS. Таким чином, "рейдери" вирішили відвести від себе удар. Проте розслідування кримінальних справ, відкритих за заявами клієнтів MMCIS не дали результату рейдерам, так як інформація, яку вони просили вказати в заявах клієнтів, не підтвердилася.
Інформаційна війна навколо грошей MMCIS дійшла навіть до самих серйозних видань у Росії, які опублікували матеріали про те, що засновником MMCIS є Костянтин Кондаков, підтримавши при цьому PR-атаку російських рейдерів.
У відповідь Костянтин Кондаков подав в суд на ці видання з вимогою видалити неправдиві матеріали про нього. В ході судових засідань, провідні Російські ЗМІ не змогли надати суду жодних доказів проти Костянтина Кондакова і запропонували останньому світові угоди, за якими незабаром і видалили неправдиву інформацію про нього.
На даний момент захист Костянтина Кондакова продовжує роботу, так як видалено ще не всі замовні PR-матеріали, в судах на даний момент йде ще кілька процесів.
Захисники Костянтина Кондакова заявляють, що складнощі у практиці протистояння замовний PR атаки полягає в тому, що часто необґрунтовані звинувачення пишуться на дешевих анонімних сайтах, для встановлення власників яких потрібно дуже багато часу.
На закінчення можна констатувати, що Костянтин Кондаков став жертвою PR-атаки, бо як ні провідним виданням, ні правоохоронним органам, ні суду не вдалося знайти доказів причетності Костянтина Кондакова до будь-яких протиправних дій. Це також підтверджують і офіційні відповіді з правоохоронних органів.