ua en ru

Коньков: Ми з розумінням поставились до того, що Андрій ще не готовий стати головним тренером збірної

Автор: RBC.UA
Президент ФФУ Анатолій Коньков дав коментар щодо відмови Андрія Шевченка зайняти місце головного тренера збірної України, пише сайт федерації.

Президент ФФУ Анатолій Коньков дав коментар щодо відмови Андрія Шевченка зайняти місце головного тренера збірної України, пише сайт федерації.

"У нас пройшла відверта і конструктивна бесіда. Ми з розумінням поставились до того, що Андрій ще не готовий стати головним тренером збірної. Але федерація не відкидає інших варіантів співпраці з Шевченком", - заявив Анатолій Коньков.

У той же час керівництво ФФУ продовжує пошуки кандидатів на посаду головного тренера національної збірної в плановому режимі. Завтра буде зібрана Президія ФФУ, яка розгляне стратегічні питання, пов'язані з ситуацією, що склалася. Після цього ще раз дізнаємось думку тренерської ради. А остаточне рішення прийме Виконком ФФУ. Президент Федерації виразив впевненість, що буде прийняте оптимальне для збірної рішення.

Читайте також: Андрій Шевченко відмовився тренувати збірну України

Крім того, на сторінці в Facebook відомого українського футбольного телеведучого Олександра Денисова з'явилося цікаве повідомлення: "Питання з Шевою закрите. Насправді відбувається ось що. Один з основних кандидатів на пост головного тренера збірної - іноземний тренер. Англієць. Ім'я відоме. Думаю швидко зрозумієте, якщо побачите, хто зараз в Англії без роботи. Його кандидатуру через пару днів повинна розглянути/затвердити тренерська рада ФФУ".

Скоріше за все Денисов натякає на відомого фахівця, який тренував до цього "Вест Хем", "Портсмут", "Тоттенхем" і "Саутгемптон", 65-річного Харрі Реднаппа.