ua en ru

Андрій Шевченко відмовився тренувати збірну України

Автор: RBC.UA
На минулому тижні Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков запросив на посаду головного тренера збірної України Андрія Шевченка. Сьогодні, 19-го листопада, в Будинку футболу відбулась зустріч керівництва Федерації футболу України з Андрієм Шевченком, по завершенні якої він прокоментував своє рішення прес-службі ФФУ.

На минулому тижні Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков запросив на посаду головного тренера збірної України Андрія Шевченка. Сьогодні, 19-го листопада, в Будинку футболу відбулась зустріч керівництва Федерації футболу України з Андрієм Шевченком, по завершенні якої він прокоментував своє рішення прес-службі ФФУ:

"Виступати протягом багатьох років за національну збірну України було для мене великою честю, адже в цих матчах я грав за свою рідну країну. Саме з цією командою в мене пов'язано чимало незабутніх матчів та яскравих емоцій. Сьогодні я вдячний Федерації футболу України та її Президенту Анатолію Конькову за той високий рівень довіри, який вони виказали мені, запропонувавши очолити національну збірну.

Читайте також: Шевченко може очолити збірну України

Я також хотів би висловити подяку всім футбольним спеціалістам, які були "за" або "проти" мого призначення на цю посаду, оскільки думки цих експертів були дуже важливими для мене і я не залишу їх без уваги. Проте я вважаю, що на сьогоднішній день, можливість очолити збірну України є дещо поспішним кроком для мене. Сподіваюсь, що керівництво ФФУ з розумінням поставиться до мого рішення. Я впевнений, що в національної команди є шанси потрапити у фінальну частину ЧС-2014 року. Зі свого боку я завжди готовий підтримати нашу збірну на шляху здобуття нею максимальних результатів".