ru ua

Київська влада: Віталій Кличко та атмосферні явища

Київська влада: Віталій Кличко та атмосферні явища Прибрати сніг у Києві Віталію Кличку допомогло потепління
Спостерігаючи за діяльністю мера Києва Віталія Кличка, його оточення і підлеглих мимоволі приходиш до висновку: іноді куди краще залежати від примх природи і атмосферних явищ, ніж від примх жадібних і недалеких людей, готових за долар "продати і маму в зоопарк".

Останні кілька днів показали, що столицю України, місто-герой Київ, все-таки можна очистити від снігу. Правда, сніг, нарешті, прибрали не браві комунальники під чуйним керівництвом талановитого міського голови Віталія Кличка, а циклон з Атлантики, що приніс потепління.

Це хороша новина.

Але є і погана.

На жаль, у Києві, крім снігопадів, існує величезна кількість інших, не менш серйозних проблем, вирішити які атлантичні та арктичні циклони, на жаль, не можуть.

Якщо глобальне потепління ще хоч якось сприяє вирішенню проблем низької температури в квартирах киян, компенсуючи "те, що не піддається обчисленню" - втрати тепла в магістралях і крадіжки на теплогенеруючих підприємствах, - то рух атмосферних фронтів навряд чи здатне розробити і затвердити Генеральний план розвитку міста, а тим більше, відремонтувати і модернізувати комунальні мережі.

Сумнівно, що Гольфстрім може цивілізовано врегулювати в рамках правового поля питання МАФів або пересувних "кавоварок ". Звичайно, якщо Гольфстрім - це не прізвисько якого-небудь "злодія в законі ", "погремуха авторитетного рішали" Кличка.

Ще більш сумнівно, що свіжий вітер розвіє проблему Бортницької станції аерації. Запах станції розвіяти може, а проблему - ні.

Повний місяць, безумовно, здатний освітити темні вулиці спальних районів нашої улюбленої європейської столиці, але він безсилий очистити їх від кримінальних "упирів і перевертнів у погонах", які кришують наркопритони і борделі.

Садки і школи не виростуть як гриби після дощу в районах новобудов, а грім і блискавки, що мітають представники команди мера в бік забудовників, судячи з усього, не досягають Ігоря Ніконова, хоч він і подав у відставку з посади заступника голови КМДА, але все ще контролюючого столичні процеси.

Палючі промені липневого сонця не випалять з вулиць Києва натовпу паркувальників і не висушать грошові потоки, що течуть в кишені людей, які "тримають столичний асфальт".

Підземні поштовхи не виштовхнуть на світ божий нелегальну торгівлю з метрополітену. Тим більше, що землетруси в Києві давно не фіксуються.

Відсутні в Києві та околицях вулкани своїми виверженнями могли б знищити тіньові схеми суборенди комунальної нерухомості та експлуатації комунальних підприємств...

Чиновники й ділки, що збагачуться на згаданих схемах, можуть спати спокійно - столиця України - не Помпеї і не Лісабон. Хоча якщо вірити Віталію Кличко, теж європейське місто.

У питаннях ліквідації незаконної забудови парків і скверів можна було б покластися на метеоритний дощ.

Але навіть великі астероїди остерігаються підлітати до таких об'єктів занадто близько, знаючи, що "добро повинне бути з кулаками", а забудовники в Україні - люди добрі.

А люди, які контролюють розподіл київської землі, ще добрішими...Не влізай! Вб'є!

Загалом, є безліч питань, у вирішенні яких не доводиться покладатися на атмосферні явища, оскільки вони перебувають у віданні місцевої влади.

Але, спостерігаючи за діяльністю мера, його оточення і підлеглих мимоволі приходиш до висновку: іноді куди краще залежати від примх природи і атмосферних явищ, ніж від примх жадібних і недалеких людей, готових за долар "продати і маму в зоопарк".

Може бути, не свою власну матір, але Мати міст руських - це запросто.

І ще, кажуть, що "риба гниє з голови".

Помиляються.

В Україні ВСЕ гниє виключно від "безголів'я".