ru ua

Київ від ранку вівторка "став" у щільних пробках (відео)

Автор: RBC.UA
Ранок вівторка, 26 березня, першого робочого дня після вимушених вихідних, які були викликані негодою, паралізував Київ. Згідно з даними сервісу "Яндекс.Пробки", рівень заторів за станом на 11:20 досяг значення у 8 із 10 балів.

Ранок вівторка, 26 березня, першого робочого дня після вимушених вихідних, які були викликані негодою, паралізував Київ. Згідно з даними сервісу "Яндекс.Пробки", рівень заторів за станом на 11:20 досяг значення у 8 із 10 балів. Зазначимо, що з ранку столичні пробки досягали максимального рівня в 10 балів.

Читайте також: Інспекція по Києву для кортежу Азарова закінчилася сніговим заметом на Дарницькому мосту (фото, відео)

Автомобілісти з ранку вівторка відчували проблеми на бульварі Лесі Українки в бік Бесарабської площі.

Затори були на центральній вулиці Грушевського, швидкість у межах 7 км/год.

Важко виїхати було із Троєщини в бік центру міста: Московський проспект "стояв" від лівого берега до станції метро "Петрівка". Швидкість руху транспорту тут у межах 7 км/год.

Читайте також: Київські волонтери за три дні звільнили зі снігового полону близько 200 машин

Київ від ранку вівторка "став" у щільних пробках (відео)

Південний міст вільний в обох напрямках.

Тягнучка в бік центру спостерігалася на проспектах Леся Курбаса, Космонавта Комарова і вулицях Народного Ополчення та Борщагівській. Затори утворилися на Повітрофлотському проспекті в бік вулиці Артема (яка теж забита транспортом). Неможливо проїхати було по проспекту Академіка Палладіна, частково пробки охопили Кільцеву дорогу, де навряд чи вдавалося розігнатися більше 10 км/год.

Читайте також: У Києві відновлено рух автобусів на 13 маршрутах, - КМДА

Згідно з даними на 11:20, загалом по столиці зафіксовано близько 30 ДТП, які, своєю чергою, ускладнюють проїзд як особистого, так і громадського транспорту.

Водії скаржаться, що рух ускладнюють залишені на узбіччях ще в перший день негоди, у п'ятницю 22 березня, автомобілі. Через них неочищеними залишаються крайні смуги багатьох вулиць і проспектів Києва. Швидкість руху в заторах у центрі Києва складає 5-10 км/год., на інших ділянках у віддалених від центру районах - 15-50 км/год.

Нагадаємо, напередодні в ДАІ заявили, що "завдяки злагодженій роботі дорожників, комунальних служб, ДАІ, підрозділів з ​​надзвичайних ситуацій та небайдужих громадян ситуація у столиці з кожною годиною поліпшується".

Читайте також: На трасі "Москва-Київ" утворилася пробка із 650 вантажівок