Транспортний колапс у Києві, який панував на вечірніх дорогах упродовж двох останніх днів, поступово сходить нанівець, а обстановка із трафіком нормалізується. Серйозні 7-бальні пробки, що виникли сьогодні в годину-пік, скоротилися за кілька годин до рівня чотирьох, а потім і двох балів. Згідно з даними спецсервісу "Яндекс", станом на 23:30, на дорогах столиці було вільно, рівень пробок - один бал.
Транспортний колапс у Києві, який панував на вечірніх дорогах упродовж двох останніх днів, поступово сходить нанівець, а обстановка із трафіком нормалізується. Серйозні 7-бальні пробки, що виникли сьогодні в годину-пік, скоротилися за кілька годин до рівня чотирьох, а потім і двох балів. Згідно з даними спецсервісу "Яндекс", станом на 23:30, на дорогах столиці було вільно, рівень пробок - один
Читайте також: У Києві через негоду запроваджено тимчасові безкоштовні перехоплювальні парковки
Центральна частина Києва тривалий час перебувала у стані заторів. Середня швидкість по традиційно жвавих вулицях Печерського та Шевченківського районів складала 10-15 км/год.
Втім, деякі транспортні артерії випробовували ще більше навантаження: трафік бульваром Шевченка в бік проспекту Перемоги тягнувся зі швидкістю 7 км/год, а у зворотному напрямку, на під'їздах до Бессарабської площі, - тягнучка в 10 км/год.
Проблематично було проїхати Подолом, де швидкість руху на більшості вулиць не перевищує 10 км/год. Ще складніша ситуація на вул. Набережно-Хрещатицькій, яка тягнулася зі швидкістю 5 км/год від Гаванського мосту. Зараз тут вже вільно і можна розігнатися до 55 км/год.
Зазначимо, що транспортні проблеми не обійшли стороною і віддалені райони столиці. Не без пробок було на Харківському масиві. Ускладнення стосувалися проїзду на перетині вулиць Ревуцького та Анни Ахматової, при цьому на останній ділянці швидкість в обидва боки не перевищувала 10 км/год. Тягнучка також виникала на Харківському шосе, проїхати центром спального району можна було не швидше 20 км/год.
Дістатися основних транспортних пересадок Києва також було трохи проблематичнішо. Затор мав місце на під'їзді до центрального залізничного вокзалу. Швидкість руху по вул. Петлюри від перехрестя з бул. Шевченка не перевищувала 10 км/год. Аналогічна ситуація була і при виїзді з вокзалу в бік центру.
Читайте також: "Київпастранс" виводить автобуси на маршрути електротранспорту, що були заблоковані через негоду
Тягнучка виникала і поблизу Дарницького залізничного вокзалу: з боку Харківського шосе по вул. Привокзальна швидку їзду було "замовлено" - швидкість руху на цій ділянці складала близько 10 км/год. Подібна ситуація мала місце й на іншому під'їзді до вокзалу - від вул. Бориспільська.
При цьому вечірній період на мостах через р. Дніпро характеризувався цілком прийнятним трафіком. Так, починаючи з 18:00, Південний міст рухався без затримок в обидва напрямки - середня швидкість учасників дорожнього руху була 45-50 км/год.
Вільно весь вечір і на мосту Патона: 40-45 км/год в обох напрямках. Зелена хвиля спостерігалася і на проспекті Возз'єднання: розігнатися тут можна було до 45 км/год. І лише на Ленінградській площі можна було потрапити в невеликий затор, швидкість руху тут падала до 10 км/год.
На Московському мосту фіксувалися два різних режими. Якщо в бік Петрівки було вільно і швидкісний режим досягав 50 км/год, то в напрямку Троєщини спостерігалася тягнучка на швидкості 20 км/год. Ледве рухався, до 10 км/год, і Московський проспект у лівобережному напрямку. Під'їзд і виїзд з Петрівки також було паралізовано.
Читайте також: У Києві введено тимчасову заборону паркування на 11 центральних вулицях
На мосту Метро, в цілому, досить сприятлива обстановка. На виїзді з нього на Набережне шосе в годину-пік спостерігався невеликий затор, але зараз швидкість руху на ділянці виросла більш ніж удвічі - до 50 км/год. На Набережному шосе в бік Поштової площі швидкість руху падала до 20 км/год. Що стосується напрямку в бік лівого берега, то тут спостерігалася зелена хвиля зі швидкістю 40 км/год, яка, втім, впиралася у традиційні затори в районі станції метро "Лівобережна".
Нагадаємо, останні два дні Київ переживав не тільки погодні аномалії, але й небувалий транспортний колапс. Пробки на дорогах столиці часом сягали максимального рівня в 10 балів.