КХЛ: "Донбас" поступився "Торпедо" в серії буллітів

Підопічні Юліуса Шуплера, ведучи в рахунку по ходу матчу, не утримали перевагу і дозволили суперникам відвезти з Донецька два очки.

Статус матчу "за шість очок" поєдинку "Донбасу" і "Торпедо" було присвоєно виходячи з нинішнього турнірного положення команд. Сусіди по "Заходу" і конкуренти за місце в плей-офф налаштувалися на поєдинок відверто по-бойовому, причому капітан донеччан міг відкривати рахунок вже на перших секундах зустрічі, коли втік до воріт Коваля по правому флангу, але кинув прямо у воротаря. Відверто побоюючись вилучень, суперники уникали надмірної силової боротьби, але без гри в нерівних складах не обійшлося. Помилка Сергія Терещенко біля власних воріт була помічена суддями матчу, а Тернберг упевнено реалізував більшість, підтверджуючи фатальність вилучень в цьому поєдинку. І ще до перерви рахунок став рівним. В одній з атак Петер Подхрадскі зумів застати воротаря суперників зненацька, відправивши шайбу точно під поперечину.

Свій шанс, на відміну від суперників, донеччани у другій двадцятихвилинці не використали, хоча після видалення Маленькіх, воротареві "Торпедо" довелося неабияк потрудитися. Втім, шайба все ж побувала у воротах гостей. Ближче до кінця періоду Ренді Робітайл отримав передачу на правий фланг від Лукаша Кашпара, зробив паузу і відправив шайбу прямо на гак напарника по ланці атаки, якому залишалося лише вчасно відпустити ключку на лід.

Єдине вилучення у складі ХК "Донбас" у третьому періоді знову коштувало підопічним Юліуса Шуплера пропущеної шайби. В той час, як Ян Коларж відбував покарання, Варнаков кидком в ближній кут знову зрівняв шанси. Останні 10 хвилин основного часу матчу суперники вирішили не ризикувати, перевівши гру в овертайм. П'ятихвилинка пройшла під диктовку донеччан, при цьому Ян Лацо двічі прекрасно зіграв пасткою, ліквідувавши контратаки суперників. Фінальна сирена застала Клея Уїлсона в атаці, але до точного кидка справа так і не дійшла. А в серії буллітів воротар донеччан Ян Лацо так і не зміг відбити жодного булліта, у свою чергу донеччани змогли використати лише одну спробу.

"Донбас" (Донецьк) - "Торпедо" (Нижній Новгород) - 2:3

Голи: 0:1. Тернберг (Макаров, Евсеенков) - 04:21-біл., 1:1. Подхрадскі (Петтерссон, Нікіфоров) - 14:43, 2:1. Кашпар (Робітайл) - 38:32, 2:2. Варнаков (Еллісон, Хиетанен) - 50:41-біл.

Серія булітів: Недорост - гол, Варнаков - гол, Кашпар - воротар, Тернберг - гол, Робітайл - воротар

"Донбас": Лацо. Уілсон-Подхрадскі, Дадонів-Недорост-Кііскинен. Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Варламов. Нікіфоров-Доніка-Петтерссон.

"Торпедо": Коваль. Маленьких-Хіетанен, Андерссон-Макаров-Тернберг. Васільєв-Давидов, Угаров-Еллісон-Варнаков. Тюляпкін-Евсеенков, Зайнулін-Горбунов-Чернов. Міщенко-Галузін-Потапов. Валуйский