ХК "Донбас" обіграв французів і став володарем Континентального кубка

Підопічні Юліуса Шуплера поставили жирну крапку в завершальному матчі Суперфіналу Континентального кубка і вибороли головний трофей.

"Донбас" (Донецьк, Україна) - "Руанські Дракони" (Франція) - 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
Шайби
: 1:0. Варламов (Кашпар, Кочетков) - 01:54-більш., 1:1. Фредрікссон - 09:57, 2:1. Киискинен (Дадонів) - 19:47, 3:1. Уілсон (Подхрадски, Дадонів) - 26:29-5х3, 4:1. Киискинен (Недорост) - 27:53-біл., 5:1. Варламов (Кашпар, Кочетков) - 29:22-більш., 6:1. Перетягин (Кочетков) - 41:46, 7:1. Подхрадски (Киискинен, Дадонів) - 55:25

Головний матч 16-го розіграшу Континентального кубка, в якому зустрілися торішні фіналісти «Донбас» і «Руанські Дракони», став прикрасою всього турніру. Напруга, що панувала на майданчику, призвела до перенапруження в електромережі. Втративши кілька секцій освітлення, судді матчу прийняли рішення піти назустріч організаторам телетрансляції і дограти до першої перерви 2 хвилини 49 секунд у другому періоді. До того часу, рахунок на табло Арени «Дружба» був рівним - 1:1. Спочатку Сергій Варламов вразив ворота Анрі з «п'ятака» перед рамкою, реалізувавши чисельну перевагу, а на екваторі двадцатиминуткки Фредрікссон кидком від синьої лінії зрівняв шанси.

Що залишився до кінця першого періоду часу підопічним Юліуса Шуплера виявилося достатньо для того, щоб знову вийти вперед. Туомас Киискинен з близької відстані вдруге в матчі змусив капітулювати воротаря французів. А з початком другого періоду шайби у ворота Анрі посипалися як з рогу достатку. Клей Уїлсон і Туомас Киискинен перетворили перевагу в два гравця в дві закинуті шайби, а трохи пізніше Сергій Варламов реалізував ще одну чисельну перевагу, як і Киискинен домігшись у звітному матчі дубля.

Довести матч до переможного кінця залишалося справою техніки. При цьому, у заключній двадцятихвилинці донеччани збільшили розрив в рахунку завдяки точним кидками Сергія Перетягіна і Петера Подхрадски.

Використані матеріали прес-служби ХК "Донбас"