ru ua

Кабмін скасував заборону на відчуження, передачу в оренду та лізинг майна "Титану України"

Автор: RBC.UA
Кабінет міністрів України скасував заборону на відчуження, передачу в оренду та лізинг майна ПАТ "Державна холдингова компанія "Титан України".

Кабінет міністрів України скасував заборону на відчуження, передачу в оренду та лізинг майна ПАТ "Державна холдингова компанія (ДХК) "Титан України". Про це після засідання Кабміну заявив перший віце-прем'єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, на засіданні Кабміну було прийнято рішення про визнання такою, що втратила чинність, постанову Кабміну від 1 березня 2010 р. № 211.

Нагадаємо, що 25 лютого 2009 р. Кабмін Юлії Тимошенко прийняв постанову, якою передбачалося створення компанії "Титан України" шляхом об'єднання держпакетів акцій підприємств "Кримський титан", "Сумихімпром" і "Запорізький титаномагневий комбінат".


10 грудня ц.р. джерело повідомило, що власник Group DF Дмитро Фірташ виступить в якості інвестора в створюваному державою холдингу "Титан України". За словами джерела, в обмін на інвестиції, обсяг яких зараз обговорюється, а також частки у підконтрольних бізнесменові підприємствах титанової галузі він отримає контрольний пакет акцій "Титану України".

Крім того, 15 грудня Д.Фірташ заявив, що Group DF зацікавлена у створенні єдиного вертикально-інтегрованого підприємства з державою в титановій галузі. Також Д.Фірташ висловив бажання мати контрольний пакет акцій, обґрунтувавши це небажанням залежати від швидкоплинної політичної ситуації, пославшись на сумний досвід Group DF з "Кримським титаном". Говорячи про суму вкладень, необхідних для розвитку титанової галузі, він підкреслив, що в найближчі 4-5 років у галузь необхідно вкласти 2-2,5 млрд дол.