ru ua

Через негоду в Україні знеструмлено сім населених пунктів у Криму

Автор: RBC.UA
В Україні станом на 7:00 23 грудня залишаються знеструмленими сім населених пунктів у Криму, повідомляє прес-служба МНС України. Проїзд на автодорогах державного значення забезпечено. Станом на 7:00 продовжувалися роботи з розчищення доріг місцевого значення в Тернопільській області.

В Україні станом на 7:00 23 грудня залишаються знеструмленими сім населених пунктів у Криму, повідомляє прес-служба МНС України.

Читайте також: В Україні розгорнуто 2,99 тис. пунктів обігріву

До відновлення електропостачання залучено бригади "Крименерго", з метою доставки ремонтних бригад до важкодоступних місць від МНС виділено три одиниці техніки підвищеної прохідності.

Протягом 22 грудня бригадами обленерго відновлено електропостачання населених пунктів у Київській області, які були знеструмлені через несприятливі погодні умови. Нагадаємо, за станом на ранок суботи в Україні були знеструмлені 24 населених пункти, а саме: в АР Крим - 23 населених пункти і в Київській області - один населений пункт.

Читайте також: Негода забрала життя вже 83 українців

У той же час, за інформацією Державної служби автомобільних доріг України, проїзд на автодорогах державного значення забезпечено. Станом на 7:00 23 грудня продовжувалися роботи з розчищення доріг місцевого значення в Тернопільській області.

Протягом доби до заходів з подолання наслідків складних погодних умов залучено 13 тис. 957 чол. і 3 тис. 70 од. техніки, у тому числі від МНС - 81 чол. і 32 од. техніки.

Читайте також: У морози весь Харків на два дні залишили без гарячої води, а близько 300 будинків Києва без тепла

Напередодні директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда заявив, що в Україні з 26 грудня по всій території очікується потепління: "26 грудня потепління пошириться на всю територію України, і за нашими розрахунками, до кінця грудня і навіть на початок січня в цілому по Україні спостерігатиметься дуже тепла погода з температурою на 6-9 градусів вище норми для цього періоду".

Нагадаємо, сьогодні, 23 грудня, в Україні очікується місцями сніг, температура від -13 до -2.