ru ua

Прогноз погоди на неділю: в Україні місцями сніг, температура від -13 до -2

Автор: RBC.UA
В Україні сьогодні, 23 грудня, очікується хмарна погода, в північно-східній частині країни сніг, температура від -13 до -2. Про це повідомляє Гідрометцентр при МНС України. У неділю на всій території країни дуже холодна погода з температурою вночі 12-17° морозу, на заході до 20 градусів нижче нуля.

В Україні сьогодні, 23 грудня, очікується хмарна погода, в північно-східній частині країни сніг, температура від -13 до -2. Про це повідомляє Гідрометцентр при МНС України.

Читайте також: В Україні розгорнуто 2,99 тис. пунктів обігріву

У східному регіоні температура буде від -13 до -8, в центральному - від -12 до -9, в південному - від -10 до -4, в західному - від -11 до -2, у північному - від -13 до - 9.

У Києві хмарно, температура вночі від -16 до -14, вдень від -11 до -9.

На дорогах України 23 грудня очікується ожеледиця. Вітер північно-східний, в західній частині - південно-східний, 5-10 м/с. Вночі на Лівобережжі та у Криму місцями невеликий сніг, у Криму місцями складні відкладення ожеледі та паморозі.

Читайте також: Негода забрала життя вже 83 українців

Як повідомлялося, в неділю на всій території країни дуже холодна погода з температурою вночі 12-17° морозу, на заході до 20 градусів нижче нуля.

Нагадаємо, потепління в Україні по всій території очікується з 26 грудня. "26 грудня потепління пошириться на всю територію України, і за нашими розрахунками, до кінця грудня і навіть на початок січня в цілому по Україні спостерігатиметься дуже тепла погода з температурою на 6-9 градусів вище норми для цього періоду", - зазначав раніше директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

Читайте також: Снігопад у Києві мобілізував на прибирання вулиць добровольців: міліція також взялася за лопати (фото)

За його словами, вже із 24 грудня в західних областях, а 25 грудня у більшості регіонів, за винятком сходу і північного сходу, почнеться істотне підвищення температури, яка вночі буде близькою до нуля, а денні температури вже пройдуть через нульову позначку в позитивну сторону. Опади, які будуть випадати, почнуться у вигляді мокрого снігу і поступово перейдуть у дощ. Крім того, потепління призведе до утворення туманів, місцями досить густих", - зазначав Кульбіда.

Як повідомлялося, до 24 грудня в Україні збережеться холодна погода з температурою вночі 11-16 градусів морозу, вдень - від 8 до 13 градусів морозу.

Раніше перший заступник міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут заявляв, що істотне похолодання до -16 градусів буде йти до 28 грудня: "І з 28 грудня по 1 січня ми очікує істотне потепління. Вночі до -1...-6 морозу, і 0...+2 вдень. Чекаємо сніг, мокрий сніг і навіть дощ цими днями. Але це попередній прогноз".